Інтерфакс-Україна
12:20 30.06.2015

Чиновники ПЗ привласнили понад 500 тис. грн, виділених на капремонт спецкранів

1 хв читати
Чиновники ПЗ привласнили понад 500 тис. грн, виділених на капремонт спецкранів

Прокуратура Червонозаводського району Харкова розпочала кримінальне провадження за фактом розтрати державних коштів в особливо великих розмірах посадовими особами одного з депо ДП "Південна залізниця" (ПЗ) за ч. 5 ст. 91 КК України.

Як повідомляє у вівторок прес-служба прокуратури Харківської області, під час вивчення стану законності використання державних коштів встановлено факт привласнення посадовими особами вагонного депо майже 520 тис. грн.

"На роботи з проведення капітального ремонту спеціальних кранів посадовці списали 630 тис. грн бюджетних коштів. Однак фактично з цієї суми на оплату товарів і послуг за договорами витрачено трохи більше за 100 тис. грн. Інші гроші, а це понад півмільйона гривень, посадові особи розділили між собою", - повідомив прокурор Червонозаводського району Ярослав Мишков.

ОСТАННЄ

Комітет нацбезпеки у вівторок підтримав звільнення Малюка з посади очільника СБУ - нардепи

СБУ та ВМС ЗСУ уразили завод із виробництва БпЛА у Таганрозі

ППО України знешкодило 7 ракет та 247 ворожі БпЛА, зафіксовано влучання на 24 локаціях

Екстрені відключення електроенергії запроваджено у частині Бучанського району на Київщині через ворожу атаку - ОВА

Повідомлено про підозру підлітку, який скоїв ножовий напад у школі на вчительку та однокласника – поліція

В Україні через небезпеку і коливання напруги затримуються низка приміських потягів

Шмигаль з високою ймовірністю кардинально змінить склад заступників міністра енергетики – джерела

Окупанти атакували критичну інфраструктуру Житомирщини, під ударами опинилися декілька об'єктів - ОВА

Ірпінь повністю знеструмлений через ворожу атаку, в місті працюють над відновленням е/е - мер

Шестеро постраждалих у Одесі внаслідок атаки ворожих дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА