13:00 31.08.2013

FEMENісткі втекли з України, сподіваючись продовжити свою діяльність в Європі

2 хв читати
FEMENісткі втекли з України, сподіваючись продовжити свою діяльність в Європі

Засновниці жіночого руху FEMEN заявили, що 30 серпня залишили Україну через політичні переслідування з боку влади, здійснюваних спецслужбами та правоохоронними органами.

"30 серпня активісток FEMEN Яну Жданову, Анну Гуцол та Олександру Шевченко слідчі викликали на допит, що означало, що активісток переведено зі статусу "підозрюваних" у статус "обвинувачених". Побоюючись за своє життя і свободу, активістки втекли з України в Європу з метою продовжувати діяльність FEMEN", - йдеться в прес- релізі, поширеному рухом в суботу.

В організації нагадали, що нещодавно українські правоохоронці реалізували "останню провокацію проти руху". Як заявляють у FEMEN, у київський офіс руху міліція були підкинула вогнепальну зброю, вибухівку і фотопортрети президента Росії Володимира Путіна і глави РПЦ патріарха Кирила.

"Як наслідок, було відкрито кримінальну справу проти активісток FEMEN за статтею 263 про незаконне зберігання зброї, що загрожує активісткам позбавленням волі до 5 років", - стверджують дівчата.

Однак у FEMEN запевняють , що "ні такі репресії, ні вимушена імміграція не зупинять активної діяльності руху в Україні, Росії та інших диктаторських державах".

Як повідомлялося, 27 серпня правоохоронці і вибухотехніки вилучили у київському офісі FEMEN предмети, схожі на пістолет марки ТТ і гранату, а також фотопортрети президента Росії В.Путіна і патріарха Кирила, на обличчях яких зображена мішень, на фото міститься ненормативна лексика .

У русі заявили , що всі знайдені предмети підкинули правоохоронці.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА