Інтерфакс-Україна
22:52 07.02.2013

Місія Кокса-Квасьневського заявляє про дезінформацію з боку пенітенціарної служби України за результатами відвідування Тимошенко

1 хв читати
Місія Кокса-Квасьневського заявляє про дезінформацію з боку пенітенціарної служби України за результатами відвідування Тимошенко

Екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський та екс-президент Європейського парламенту Пет Кокс заявляють, що Державна пенітенціарна служба поширила недостовірну інформацію про те, що вони нібито не висловлювали претензій і зауважень за результатами відвідування екс-прем'єр міністра Юлії Тимошенко в харківській лікарні.

"Після вчорашнього відновлення нашого мандата з боку конференції президентів Європарламенту, ми, як виключення і всупереч нашій практиці, надаємо коротке роз'яснення у відповідь на заяву Державної пенітенціарної служби України, оприлюднену 5 лютого", - сказано в заяві П.Кокса і Кваснєвського, переданій агентству "Інтерфакс-Україна" представництвом Євросоюзу в Києві.

У тексті представники місії говорять про те, що відповідне твердження Державної пенітенціарної служби не відповідає дійсності.

"Насправді моніторингова місія підняла серйозні і невідкладні питання, що стосуються умов утримання і викликають стурбованість", - зазначили П.Кокс і Кваснєвський.

Представники місії ЄП наголосили, що залишають за собою право оприлюднити свої записи, "якщо у когось будуть сумніви з цього приводу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА