Інтерфакс-Україна
16:27 25.06.2025

Окупанти атакували Запорізький район, знеструмлено 900 абонентів – обладміністрація

1 хв читати
Окупанти атакували Запорізький район, знеструмлено 900 абонентів – обладміністрація

Майже 900 абонентів знеструмлені внаслідок атаки російських окупантів на Запорізький район, повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

"На щастя, люди не постраждали. Бригади обленерго вже працюють над поверненням світла в домівки мешканців", - написав Федоров в Телеграм у середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих внаслідок авіаударів по Балабиному зросла до шести – МВС

У Вірменії на парламентських виборах лідирує партія Пашиняна, проросійська опозиція поступається – ЗМІ

Через аварію в мережі без світла залишилися близько 44 тис. абонентів на Чернігівщині

Загинув вибухотехнік поліції, ще четверо людей постраждали через удар під час знешкодження російського БпЛА у Харківській області

На Дніпропетровщині три райони зазнали понад 20 атак РФ: загинув 40-річний чоловік – ОВА

Сибіга вручив консульські патенти шістьом новопризначеним генконсулам України

Російські війська протягом дня неодноразово обстріляли рятувальників у Глухівській громаді на Сумщині

У Києві затримали чоловіка, ймовірно, причетного до стрілянини у дворі Дарницького району

У Києві затримали чоловіка, ймовірно причетного до стрілянини в житловому дворі Дарницького району

Зеленський прибув у Велику Британію для переговорів з лідерами європейської трійки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА