Інтерфакс-Україна
13:46 02.12.2024

Понад 270 колаборантів у межах проєкту "Хочу к своим" захотіли виїхати до РФ в обмін на українських військовополонених

1 хв читати
Понад 270 колаборантів у межах проєкту "Хочу к своим" захотіли виїхати до РФ в обмін на українських військовополонених

Користувачі сайту "Хочу к своим" (hochuksvoim.com) з моменту запуску проєкту переглянули сторінки з профілями колаборантів 250 тис. разів, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"За чотири місяці роботи державного проєкту "Хочу к своим", створеного Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими, за підтримки ГУР, СБУ та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, 273 засуджених за державну зраду і колабораційну діяльність осіб виявили бажання виїхати до рф за умови повернення українців із російської неволі", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Крім того, один колаборант уже скористався можливістю виїзду до РФ за умови повернення українців із російської неволі. Ще три колаборанти припинили співпрацю з ворогом завдяки зверненню до проєкту.

12 потенційних колаборантів перевіряють завдяки отриманій інформації від уважних громадян.

Крім того, 16 громадян, які не бажають жити в Україні, але виявляють бажання жити в Росії, залишили заявки через спеціальну форму на сайті проєкту. Зазначені заявки опрацьовують представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

ОСТАННЄ

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

Гетманцев про зміну складу НКЦПФР: Думаю, що це питання найближчих тижнів

"Укренерго" анонсувала відключення у неділю за погодинними графіками та обмеження для промисловості

Частина енергообладання вже прямує на об’єкти для відновлення енергопостачання в Одеській та Миколаївській областях після атак РФ – заступник глави Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА