Інтерфакс-Україна
15:34 03.01.2025

У Рівному "замінували" будівлю ОДА

1 хв читати
У Рівному "замінували" будівлю ОДА

Правоохоронці в п'ятницю, 3 січня, отримали анонімне повідомлення про мінування будівлі Рівненської обласної державної адміністрації та обласної ради.

"Згідно з протоколом - евакуюємо працівників. Спеціальні служби проводять обстеження приміщень", - повідомляє пресслужба ОВА в телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський підписав закон щодо визнання результатів навчання за кордоном

Зеленський підписав закон щодо надання реабілітаційних послуг військовим у спецзакладах освіти

Сьогодні на столі є різні варіанти гарантій безпеки для України, найбільш сильним є членство в НАТО – Єрмак

Питання членства в НАТО порушувалося на зустрічі у Джидді, про територіальні поступки та вибори не йшлося

Якщо РФ не піде на мирну угоду, це буде дуже невтішний момент для світу – Трамп

Під час зустрічі у Джидді з боку США не було жодного тиску, трек двосторонніх відносин повернуто у дипломатичне русло - джерело

Стратегія РФ буде cпрямована на звинувачення України в їхніх же порушеннях – ЦПД щодо заяви Путіна про перемир’я

НЕФКО планує оновити медичну інфраструктуру в Овручі та Красилові

Зеленський і представники уряду та бізнесу Туреччини обговорили розвиток двосторонніх відносин

Україна потребує гарантій безпеки через амбіції РФ – Стармер

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА