14:32 21.01.2025

У Медсилах ЗСУ після затримання головного психіатра ЗСУ заявили про нетерпимість до фактів, що містять корупційні злочини

2 хв читати

Командування Медичних сил Збройних сил України відреагувало на затримання правоохоронцями головного психіатра ЗСУ, який, за інформацією слідства, під час повномасштабного вторгнення Росії набув необґрунтованих активів більше ніж на $1 млн.

"Командування Медичних сил ЗС України висловлює нетерпимість до фактів, які містять корупційні злочини. Такі дії підривають авторитет Збройних сил України, шкодять проведенню мобілізаційних заходів, таким чином, несучи загрозу державі та її суспільству", - ідеться в повідомленні у фейсбуці.

Зазначається, що особовий склад Командування Медичних сил ЗСУ сприяє розслідуванню і сподівається на об'єктивне слідство.

Раніше співробітники Служби безпеки України за сприяння міністра оборони та головнокомандувача ЗСУ затримали головного психіатра Збройних сил, який є заступником голови Центральної Військово-лікарської комісії та вирішує питання про придатність військових до проходження служби.

За матеріалами справи, цей посадовець протягом повномасштабного вторгнення набув необґрунтованих активів на понад $1 млн. Водночас фігурант не відображав відповідне майно у своїй декларації та оформив його на дружину, доньку, синів та інших сторонніх осіб.

Як встановило розслідування, протягом 2022-2024 років підозрюваний придбав: приватний будинок в Обухівському районі Київської області, дві квартири в Києві, одну квартиру в Одесі, дві земельні ділянки в Обухівському районі Київської області, БМВ Х7 (2024 року випуску), БМВ Х7 (2022 р.в.), БМВ Х5 (2023 р.в.), БМВ Х3 (2022 р.в.), а також інше майно.

Під час обшуків у нього слідчі СБУ виявили також $152 тис. і 34 тис. євро.

Наразі фігуранту готують повідомлення про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України: ст. 368-5 (незаконне збагачення), ст. 366-2 (декларування недостовірної інформації).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Середній показник безвідмовної робот ЦБД ЕСОЗ впродовж 2024 р. складав 99,8% - ДП "Електронне здоров'я"

Іноземні виробники не хочуть реєструвати нові ліки в Україні, і ситуація може погіршитися - ексміністр

Україна може доєднатися до європейської угоди про спільні закупівлі ліків – Ляшко

У Львівській області епідпоріг захворюваності на ГРЗ перевищено удвічі

MSF: Медичні гуманітарні потреби в Україні залишаються нагально високими як ніколи

За три роки в Україні знищено 301 медзаклад, відбудовано 124

Криза психічного здоров’я може стати серйозним викликом для України, вважають в ООН

Українські пацієнти можуть втратити доступ до соціальних програм через нове регулювання фармринку

Ляшко: спостерігаємо тривожну ситуацію зі збільшенням госпіталізацій з ускладненнями грипу та COVID-19

УЧХ провів тренінг з підготовки інструкторів з першої психологічної допомоги

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА