Інтерфакс-Україна
17:18 10.04.2024

"ТК-Домашній текстиль", що входить до ТК Group, розпочала виробництво взуття на фабриці в Черкаській області

3 хв читати
"ТК-Домашній текстиль", що входить до ТК Group, розпочала виробництво взуття на фабриці в Черкаській області

Компанія "ТК-Домашній текстиль", що входить до групи компаній "Текстиль-Контакт" (ТК Group), на придбаній взуттєвій фабриці в Чигирині (Черкаська обл.) почала новий для групи напрям - випуск широкого асортименту взуття, повідомив керуючий партнер "ТК-Домашній Текстиль" Володимир Марценюк.

"Згідно з цим проєктом, який було запущено місяць тому, ми починаємо новий для нас напрям - виробництво взуття. Ми купили фабрику потужністю до 20 тис. пар взуття на місяць, яка не працювала під час коронавірусу, війни...Безумовно, специфіка тут своя, але взуття - це теж легка промисловість, швачки, схоже обладнання. Тобто, не в іншу галузь пішли", - розповів він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, наразі на фабриці вже працюють 40 осіб. Випущено перші 2 тис. пар взуття. До середини осені цього року заплановано довести чисельність працівників до 100 осіб, а випуск взуття - до 15 тис. пар на місяць.

"Випускаємо взуття дитяче, чоловіче, жіноче, від капців до "лабутенів", - уточнив Марценюк.

Відповідаючи на запитання, чому компанія вирішила увійти в цей сегмент легкої промисловості, Марценюк розповів, що група давно співпрацює з міжнародними гуманітарними місіями ООН, які формують набори текстильної продукції для передання переселенцям і біженцям в Україні, і включають до них, зокрема, взуття.

При цьому він наголосив, що "ТК-Домашній текстиль" перебуває у вищих рейтингах в ООН за надійністю виконання контрактів, перемагає в тендерах і з 2014 року співпрацює з гуманітарними місіями.

"Але з початком повномасштабної війни ми змушені були займатися і питанням взуття, тому що його стали включати до цих наборів. І це складна тема, тому що ми завжди залежимо від підрядників, постачальників...Тому задумалися над тим, що частка взуття доволі велика в цьому наборі, і з урахуванням того, що взуття - недешева штука, вирішили, що можемо ризикнути і увійти в цей бізнес", - розповів Марценюк.

Він не назвав суми запланованих інвестицій у проєкт, зазначивши, що компанія лише почала інвестувати, і наразі складно оцінити масштаби.

"Ми поки що не фахівці в цій галузі, тому найняли фахівців, які нам допомагають у цьому розібратися. Але знадобиться рік для того, щоб оцінити всі ризики і стати в цій галузі професіоналами", - сказав Марценюк, додавши, що компанія вже почала брати участь у взуттєвих виставках.

"Текстиль-Контакт" - найбільша торгово-виробнича група на ринку легкої промисловості України, заснована 1995 року. Наразі представляє холдинг, що об'єднує весь спектр послуг текстильної промисловості - від сировини і ниток до готових рішень для клієнтів B2B, B2G, B2C.

До складу активів групи входять 12 швейних і текстильних фабрик (зокрема фабрики "ТК-Домашній текстиль" у Києві, Чернігові, Одесі, Тернополі та взуттєва в Чигирині).

"ТК-Домашній текстиль" - лідер із виробництва тканин, домашнього текстилю, дитячого асортименту в Україні. У портфелі активів - одна з небагатьох у країні оздоблювальна фабрика з випуску бавовняних тканин у Чернігові.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

CreditKasa, "Фінако", "Укрфінжитло", "Атлана" і CreditPlus очолили список фінкомпаній за доходом від фінпослуг у 2024р.

ДПС ідентифікуватиме громадян, що займаються торгівлею через інтернет та отримують грошові перекази

Уряд дозволив бронювати робітників АОЗ та ДОТ і спростив вимоги для енергокомпаній

ВАКС за 21 місяць розгляду справи щодо стягнення на користь держави активів VS Energy дійшов до підсумкових пояснень сторін

Ціни на сири не знижуються через 25% націнки торгівельних мереж

Єдиний портал вакансій щодня відвідує понад 2,5 тис. шукачів роботи

Наглядова рада ОГТСУ 4 квітня розгляне звіт першого етапу конкурсу на посаду очільника компанії

НБУ не став продовжувати адмінобмеження P2P переказів 150 тис. грн завдяки жорсткішим самообмеженням ринку

Мінагрополітики розглядає варіанти компенсацій прифронтовим аграріям відміни 30% знижки у перевезенні зерна залізницею

Мінфін понизив ставку потенційних 3,5-річних бенчмарк-ОВДП до 15-15,5% річних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА