17:36 24.09.2019

Милованов анонсував старт роботи радників з приватизації для ОПЗ, "Краснолиманської", ОГХК, "Індару" і "Електроважмашу"

2 хв читати
Милованов анонсував старт роботи радників з приватизації для ОПЗ, "Краснолиманської", ОГХК, "Індару" і "Електроважмашу"

Кабінет Міністрів України має намір затвердити п'ять радників з "великої приватизації" - для ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ), ПрАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК), вугільної компанії "Краснолиманська", ДП "Завод "Електроважмаш" і ПрАТ "Індар", повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

"Зранку я пообіцяв розблокувати велику приватизацію через призначення радників з приватизації для п'яти компаній: Одеського припортового заводу, вугільної компанії "Краснолиманська", "Індару", заводу "Електроважмаш" та Об'єднаної гірничо-хімічної компанії. Зробив. Тільки що погодив подання Фонду держмайна на Кабінет Міністрів про це", - написав Милованов у соцмережі Facebook у вівторок.

Він уточнив, що залишилося кілька днів на інші погодження і рішення Кабміну, після чого радники зможуть розпочати роботу.

"Нарешті, сьогодні я розблокую п'ять радників з "великої" приватизації з Фонду держмайна. І подаю на уряд", - сказав Милованов під час Visa Cashless Forum у Києві вранці у вівторок.

Він також зазначив, що після ухвалення Верховною Радою закону про приватизацію до списку великих держпідприємств, що підлягають продажу, додасться ще 21 компанія.

"Доки ми тут з вами розмовляємо, мій заступник Павло Кухта відправив на погодження з приблизно 30 органами центральної влади 800 підприємств на приватизацію", - додав міністр.

Як повідомлялося, ФДМ провів конкурси з відбору інвестрадників для шести об'єктів з переліку підприємств "великої приватизації". Для продажу ОПЗ фонд відібрав Pericles Global Advisory, яка перемогла у складі консорціуму з White & Case LLP, Kinstellar, KPMG Ukraine та SARS Сapital.

"Конкорд Консалтинг" у складі консорціуму KPMG, "Бюро Маркуса", Redcliffe Partners став радником приватизації вугільної компанії "Краснолиманська", ПрАТ "Президент-готель" і ПрАТ "Індар". "Електроважмаш", згідно з результатами конкурсів, має готувати до приватизації "KMPG Україна" у складі консорціуму Baker McKenzie, Henniger Winkelmann Consulting, а "Об'єднану гірничо-хімічну компанію" (ОГХК) - "BDO корпоративні фінанси" у складі консорціуму Baker McKenzie, Baker Tilly Ukraine та Asset Expertise. Проте їхню роботу було заблоковано судовим рішенням.

Проект держбюджету на 2020 рік передбачає надходження в 5 млрд грн від приватизації.

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" упровадив внутрішній регламент REMIT

"Київтеплоенерго" поміняло на Солом'янці пошкоджену ділянку тепломережі під залізничними коліями без перекриття руху

IFC має намір профінансувати будівництво "Галнафтогазом" ВЕС 150 МВт

DFC і Proparco мають намір надати по $50 млн ЄБРР у 2025 р. для покриття ризиків із торговельного фінансування України

НАБУ направило до суду справу про завдання збитків ДП "Укрспирт" на 55 млн грн

"Укрнафта" планує побудувати у 2024 р. ще близько 100 МВт газової генерації

"Метінвест" має стратегію переходу до виробництва "зеленої" сталі, є проєкти з нарощування випуску окатишів DRI - CСO

НБУ очікувано знизив облікову ставку до 13%

"Енергоатом" найближчими днями виведе в плановий ремонт енергоблок 1000 МВт

"Київтеплоенерго" придбає 15 когенераційних установок сумарною потужністю 60,5 МВт за 1,125 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА