Інтерфакс-Україна
11:23 27.05.2019

Гройсман про можливий дефолт: Я вважаю, що для українців криз уже достатньо

1 хв читати
Гройсман про можливий дефолт: Я вважаю, що для українців криз уже достатньо

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що можливий дефолт призведе до серозних наслідків, від яких постраждає насамперед населення країни.

"Навіть розмови про дефолт не додають стабільності, це шкідливо... Дефолт - це глобальна криза, згадайте 90-ті роки. Я вважаю, що для українців криз уже достатньо. Від будь-яких дефолтів, які несуть за собою дуже серозні наслідки, насамперед постраждають рядові українці", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок.

Гройсман наголосив, що завдання держави на сьогодні зробити все для обслуговування боргу, а також для збереження репутації як країни, яка поважає свої зобов'язання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

MIGA надало EUR185 млн гарантій BNP Paribas та ING Bank для збільшення операцій їх дочірніх банків в Україні

Дефіцит бюджету України з витратами на оборону 5% ВВП складав би 0,2%, це хороша стартова позиція після війни – Марченко

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА