Інтерфакс-Україна
09:06 24.07.2025

PGD спільно з TAS Group розпочали реалізацію проєкту житлового комплексу Bellevie

2 хв читати
PGD спільно з TAS Group розпочали реалізацію проєкту житлового комплексу Bellevie

Девелоперська компанія PGD спільно з TAS Group розпочали реалізацію проєкту будівництва житлового комплексу бізнес-класу Bellevie (Оболонський р-н, вул. Бережанська, 9), вже відкриті предпродажі, повідомили компанії під час презентації проєкту.

За словами співзасновницї PGD, керуючого партнеру проекту Bellevie Наталії Дівєєвої, цей проєкт перший з низки партнерських з TAS Group.

"Bellevie втілює філософію "дозволити собі жити красиво". Його створено для тих, хто цінує час, прагне до комфорту без компромісів і хоче мати поруч все необхідне для натхнення, відпочинку та гармонійного ритму життя", - наголосила Дівєєва.

Комплекс закритого типу з шести 25-поверхових будинків споруджується на ділянці 3,79 га. В цілому буде 1770 квартир, підземний паркінг з лифтом на 964 паркомісця. У перший черзі пропонуються одно-трикімнатні квартири площею від 53 кв. м до 112 кв. м.

Комплекс передбачає продуману інфраструктуру з лаунж-зонами, коворкінгами, дитячими просторами та спортивними майданчиками. На території комплексу буде розташований фітнес-центр площею 3,8 тис. кв. м, зі СПА-зоною та басейном, передбачена окрема будівля у 1 тис. кв. м під дитячі освітні заклади. Понад 65% території буде озеленено, рослини підібрані таким чином, щоб забезпечити квітування з березня по жовтень. Як наголошують у компанії, приватність закритого простору буде досягнута, у тому числі пейзажним озелененням по периметру.

За словами комерційного директора Владислава Максим’яка, ціна пресейла до 14 серпня - $1,8 тис/кв. м, розрахункова базова ціна - $2,3 тис. кв. м.

Згідно з даними Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, дозвіл на будівництво проєкту виданий у квітні 2025 року. Замовником є ТОВ "Белльві", генпідрядник - "АК інжинірінг". Проєкт розроблений ТОВ "БІП-ПМ".

Згідно даним YouControl, ТОВ "Белльві", код ЄДРПОУ 45271337, було зареєстровано 28 грудня 2023 року, розмір статутного капіталу складає 1 млн грн. Кінцеві бенефіціари - Сергій Тигипко (50%), Наталія Дівєєва та Фаїна Баршаєвська (по 25%).

Київрада у вересні 2021 році ділянку на Бережанській, 9, надала в оренду на 10 років ТОВ "Інвест-менеджмент корпорейшн", кінцевим бенефіціаром якого є Сергій Тигипко.

Project general development (PGD) — девелопер нової формації, заснований Наталією Дівєєвою та Фаїною Баршаєвською, який втілює принципи людиноцентричності, відповідальності та розумних інвестицій в якість. Ядром компанії є команда, яка реалізувала Park Avenue, Park Avenue VIP та TRIIINITY. 

ОСТАННЄ

Уряд США підтримує план Іраку передати "Західну Курну -2" від ЛУКОЙЛу американському оператору

Кількість платників податків у "Клубі білого бізнесу" зросла на 7% - ДПС

Держбюджет-2026 передбачає 16,1 млрд грн фінансування культурної сфери

IFC вперше має намір інвестувати в капітал українських страхових компаній-голова НБУ

Нардеп Гурін: Підняття зарплат військовим має відбутися за рахунок детінізації зарплат та "агресивних" заходів

Експорт українського пшеничного борошна за 5 міс.-2025/26 МР скоротився на 11%

Кабмін скасував 72-годинну перевірку для бронювання, воно здійснюватиметься швидше – Мінекономіки

Держава в 2026р. спрямує на агрострахування 60 млн грн - Мінекономіки

Українці відсутні серед претендентів на бізнес-омбудсмена – рекрутер

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА