Інтерфакс-Україна
10:53 16.09.2019

Успішне завершення першого етапу проекту #ВплавДніпро: спортсмен подолав Дніпро від кордону з Білоруссю до Херсона, пропливши 1000 км

1 хв читати

У понеділок, 16 вересня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Успішне завершення першого етапу проекту #ВплавДніпро. Вперше спортсмен вплав подолав Дніпро від кордону з Білоруссю до Херсона, пропливши 1000 км. Нагородження від Книги рекордів. Подальші плани". Команда проекту # ВплавДніпро розповість про труднощі в процесі реалізації рекордного запливу, поділиться планами на майбутнє, відбудеться нагородження рекордсмена. Учасники: плавець-рекордсмен Михайло Романишин, експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін, учасник проекту (човен супроводу) Андрій Яремов, організатор проекту #ВплавДніпро Максим Уракін (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (067) 232-00-42.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко привіз допомогу від громади Києва та відвідав 13 підрозділів на Харківщині і Донбасі

Ми вже пройшли неймовірний шлях і вистоїмо

Пресконференція на тему "Успіхи і провали року: економіка, спротив росії, боротьба з корупцією, оцінка діяльності правоохоронних і силових структур, цифровізація"

Пресконференція на тему "Успіхи і провали року, мирні переговори, рейтинги, настрої"

Звіт Молодіжної ради залізничників і дослідження про участь працівників у Наглядовій раді 'Укрзалізниці'

Підсумки нинішнього року та перспективи наступного: чи вдасться досягнути миру у 2026 році?

Вітроенергетика та УЗЕ у 2025: рік нових рішень, викликів і зростання

Презентації результатів дослідження в рамках проєкту "Реінтеграція українців: культурно-ідентичнісні та соціально-економічні аспекти повернення"

Українські військові запустили флешмоб з найбільш гарячих точок фронту!

Пресконференція на тему "Міндовкілля незаконно дає ліміти на вбивство тварин у національних парках"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА