Інтерфакс-Україна
13:53 24.11.2012

Реднапп вирішив не очолювати збірну України з футболу

1 хв читати

Англійський тренер Харрі Реднапп не очолить національну збірну України з футболу, оскільки прийняв пропозицію англійського клубу "Куїнз Парк Рейнджерс" очолити цю команду.

"Футбольний клуб "Куїнз Парк Рейнджерс" із радістю підтверджує призначення Харрі Реднаппа новим головним тренером команди", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті клубу в суботу.

65-річний Х.Реднопп підписав контракт з КПР контракт на 2,5 року.

Як повідомлялося, 23 листопада "Куїнз Парк Рейнджерс" розірвав контракт із головним тренером команди Марком Хьюзом. За інформацією британських ЗМІ, найімовірнішим претендентом на посаду головного тренера "Куїнз Парк Рейнджерс" був якраз Харрі Реднапп.

20 листопада президія Федерації футболу України ухвалилша рішення почати переговори з представниками англійського фахівця Х.Реднаппа щодо його можливої роботи на посаді головного тренера збірної України. 22 листопада з'явилася інформація, що він має дати відповідь ФФУ до кінця цього тижня.

Посада головного тренера збірної стала вакантною після згоди Олега Блохіна очолити ФК "Динамо" (Київ) наприкінці вересня 2012 року. Рішення про призначення нового наставника має ухвалити виконком федерації.

Футболіст Андрій Шевченка 19 листопада відмовився від пропозиції президента ФФУ Анатолія Конькова очолити збірну України.

ОСТАННЄ

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА