10:27 10.07.2024

Громадянство США по народженню дитини

3 хв читати

Реклама

Як і чому громадяни інших країн літають народжувати дитину до США для отримання громадянства

У сучасному світі переміщення між країнами стає дедалі простішим завдяки розвитку транспортної інфраструктури, віддаленій роботі та спрощенню візового режиму. Родити в США дитину – це відкриття нових горизонтів для майбутнього.

Наявність двох і більше паспортів суттєво розширює можливості пересування світом, а лише небагато країн забороняють подвійне громадянство. США є однією з небагатьох країн, де діє право ґрунту – громадянство надається за фактом народження на території цієї держави.

Переваги громадянства США для дитини та батьків

США – провідна економіка світу з потужною економічною, науковою, фінансовою та культурною інфраструктурою. Бути громадянином цієї країни означає доступ до високоякісної освіти, безвізового в'їзду до понад 170 країн світу, високого рівня оплати праці. Після досягнення повноліття громадянин США може запросити возз'єднання з сім'єю, що дозволяє батькам та братам і сестрам отримати дозвіл на проживання і громадянство США.

Популярність отримання громадянства США через народження дитини

Популярність зумовлена реальними перевагами, престижем бути громадянином провідної країни та простотою процедури – американське громадянство надається автоматично за фактом народження. Дитина може будь-коли отримати паспорт у посольстві США, пред'явивши свідоцтво про народження.

Переваги та недоліки пологів у США

Окрім громадянства, народження дитини в США має інші переваги: високий рівень медичного обслуговування, правова захищеність, сприятливий клімат, широкий асортимент та відносно низькі ціни на дитячі товари. Недоліки включають високу вартість медичного обслуговування, вимогливий процес отримання візи, тривалий переліт.

Вартість пологів в США для іноземців

Спеціальної вартості пологів для іноземців немає. Іноземці оплачують медичні витрати самостійно. У Флориді, де розташоване Маямі, мінімальна вартість пологів становить 4500 доларів. Розцінки залежать від штату та клініки. Пологи можуть прийматися в перинатальних центрах або госпіталях. Мами та посередники рекомендують орієнтуватися на пологи у шпиталі.

Як поїхати народжувати дитину до Америки?

Для організації пологів у США потрібно відкрити візу, обґрунтувавши мету подорожі та підтвердивши фінансову спроможність. Також потрібно надати докази наміру повернутися на батьківщину, наприклад, довідки про наявність нерухомості, родичі, постійна робота або бізнес.

Підготовка до подорожі

Підготовка включає збирання необхідних речей, документів, виписок з медичної картки з перекладом англійською мовою. Слід обрати лікаря, який буде вести останні тижні вагітності та приймати пологи, а також рієлтора для оренди житла.

Пологи та післяпологовий період

У США день пологів призначає лікар, використовуючи стимулюючі препарати. Пологи зазвичай приймає акушер, а при необхідності підключається лікар та інші фахівці. Після пологів мама та дитина перебувають у шпиталі дві доби, кожна додаткова доба оплачується окремо. У шпиталі дотримуються суворих правил щодо перевезення новонародженого в автомобільному кріслі.

Оформлення документів

Після народження дитини необхідно оформити свідоцтво про народження, номер соціального страхування та паспорт США. У свідоцтві про народження буде три графи: First Name, Middle Name та Second Name. Дитина може повернутися додому за паспортом США або національними документами, залежно від законів про подвійне громадянство.

Самостійна організація пологів vs. послуги посередників

Самостійна організація пологів вимагає більше часу, зусиль та знання англійської мови, але дозволяє заощадити. Послуги Aist USA спрощують процес за додаткову плату, пропонуючи комплексні пакети послуг.

Практичні поради

  • Плануйте подорож за кілька місяців до пологів, щоб обрати найкращі варіанти.
  • Заздалегідь переконайтеся у фінансовій спроможності покрити всі витрати.
  • Підтримуйте постійний зв'язок з лікарем та медичним закладом.
  • Проконсультуйтеся з лікарем щодо ризиків тривалого перельоту на останніх термінах вагітності.
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА