10:00 08.07.2024

Еволюція спального місця: різновиди ліжок на подіумах

3 хв читати

Реклама

Ліжко-подіум – це стильний і сучасний предмет меблів, який покращить зовнішній вигляд будь-якої спальні. Завдяки своєму витонченому дизайну та низькому профілю воно випромінює сучасність та вишуканість. Унікальною особливістю ліжка-подіума є піднята платформа, яка не тільки додає візуального інтересу, але й забезпечує достатньо місця для зберігання речей під ним.

Незалежно від того, чи надаєте ви перевагу мінімалістичній естетиці або еклектичному стилю, купити ліжко подіум – це хороша ідея, тому що воно впишеться в будь-який інтер'єр, що робить його універсальним вибором для вашої спальні.

Концепція піднесеного спального місця, що бере свій початок із традиційних японських інтер'єрів, набула широкого поширення в сучасному дизайні житла. Ця ідея поєднує в собі функціональність, естетику та ефективне використання простору. Класичне японське ліжко-подіум являло собою просту піднесену платформу висотою близько 30 см, на яку клали тонкий футон із подушками. Така мінімалістична конструкція відображала філософію простоти та практичності.

Якими бувають подіумні ліжка

Сьогодні ринок пропонує широкий асортимент ліжок-подіумів, які задовольняють різноманітні смаки та потреби. Основні типи таких конструкцій можна класифікувати наступним чином.

Суцільні подіуми

Ці конструкції створюються під час будівництва або капітального ремонту приміщення. Процес передбачає створення дерев'яного каркаса, який заповнюється бетоном і покривається фінішним покриттям підлоги. Головною перевагою такого рішення є його довговічність. Однак варто враховувати значну вагу конструкції, що вимагає ретельних розрахунків навантаження на перекриття. Крім того, демонтаж такого подіуму є складним і трудомістким процесом.

Каркасні варіанти

Такі подіуми складаються з міцної рамної конструкції, виготовленої з металу або деревини. Зверху каркас покривається матеріалом для підлоги, створюючи надійну основу для ліжка. Ці меблі можна виготовити самостійно або замовити за індивідуальними параметрами. Їхні головні переваги – легкість, міцність та зручність у монтажі й демонтажі. Каркасні подіуми гармонійно вписуються в більшість стилів інтер'єру.

Трансформери з висувним механізмом

Ці інноваційні конструкції являють собою каркас із системою напрямних та роликів, що дозволяє легко висувати та ховати ліжко. Верхня частина такого подіуму може використовуватися як робоча зона, ігровий майданчик або місце для відпочинку. Подібні рішення особливо актуальні для малогабаритних квартир, оскільки дозволяють ефективно зонувати простір та максимізувати його функціональність.

Круглі платформи

Для розміщення круглих ліжок-подіумів потрібна значна площа, що обмежує їх застосування в невеликих приміщеннях. Проте такі конструкції вирізняються оригінальним зовнішнім виглядом, мають плавні, геометрично правильні обриси. Завдяки своїй незвичній формі круглий подіум неодмінно стає центральним елементом інтер'єру, привертаючи увагу та створюючи унікальну атмосферу.

Вибір конкретного варіанту залежить від індивідуальних потреб, розмірів приміщення та стилістичних уподобань. Незалежно від вибраного типу, ліжка на подіумах залишаються популярним рішенням для створення комфортного та стильного спального місця, яке ефективно використовує простір та додає інтер'єру оригінальності. Широкий асортимент таких ліжок пропонує інтернет-магазин меблів HubStore.

Окрім своєї естетичної привабливості, ліжко-подіум має також практичні переваги. Піднята платформа усуває необхідність у пружинному блоці, заощаджуючи ваші гроші та спрощуючи налаштування ліжка. Крім того, простора зона зберігання під ліжком забезпечує зручне рішення для організації речей, зберігаючи вашу кімнату вільною від безладу.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА