14:08 08.12.2022

Ощадбанк узяв участь у найбільшій угоді ЕКА

2 хв читати
Ощадбанк узяв участь у найбільшій угоді ЕКА

Кредит Запорізькому заводу кольорових сплавів, виданий Ощадбанком, став найбільшим у програмі страхування кредитів Експортно-кредитним агентством (ЕКА). В Ощаді підприємство отримало кредитну лінію в розмірі 3 млн євро строком на 12 місяців. ЕКА застрахувала цю позику на 85% її суми на предмет виконання зобов’язань підприємства перед банком за зовнішньоекономічним контрактом. Згідно з цим контрактом продукція заводу експортуватиметься до країн ЄС.

Запорізький завод кольорових сплавів входить до складу Electro Cable Group, що працює на ринку кабельно-провідникової продукції понад 30 років.  Підприємство є найбільшим експортером кабельно-провідникової продукції з міді в країни ЄС.

«Кредитування експортерів у рамках програми з ЕКА є дієвим інструментом їх фінансової підтримки у воєнний час. Це не лише фінансування оборотного капіталу, а й захист українських виробників від ризику неплатежів та фінансових втрат, пов'язаних із виконанням зовнішньоекономічних контрактів. Для Ощадбанку підтримка експортерів є одним з пріоритетів, адже їх робота, окрім іншого, позитивно впливає на валютний ринок та загальну фінансову ситуацію в країні», – зазначив Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.

«Ця угода є знаковою, особливо під час воєнного стану. Завдяки співпраці державного банку та державного агентства експортер отримав змогу залучити доступне фінансування для виконання експортного контракту. Часткова релокація, створення нового виробництва та робочих місць – усе це поєднано в одному проекті. І таких проектів має бути якнайбільше. Вдячні Ощадбанку за суттєве сприяння активізації експортної діяльності, адже валютні надходження так само важливі для економіки воюючої держави, як і набої для наших захисників на фронті», – зауважив Руслан Гашев, в.о. голови правління Експортно-кредитного агентства.

Експортери можуть подавати заявки на кредитування на порталі «Дія.Бізнес». 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА