12:14 28.11.2022

Ощадбанк прокредитує енергозабезпечення діяльності бізнесу

1 хв читати
Ощадбанк прокредитує енергозабезпечення діяльності бізнесу

Ощадбанк запускає кредитний продукт, метою якого є купівля та встановлення  обладнання, що забезпечує безперебійну  роботу енергосистеми бізнесу, в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Підприємці можуть придбати за ставкою від 0% генератори для виробництва електроенергії, сонячні панелі, електронакопичувачі, акумулятори, вітрові генератори, біопаливо від будь-яких постачальників, в тому числі й партнерів банку.

В умовах енергетичної кризи продукт стане у нагоді широкому колу підприємців, адже призначений для магазинів біля дому, аптек, кафе, торгівельних приміщень, зокрема квіткарень, книгарень, магазинів напівфабрикатів, цехів з виробничими лініями, офісних приміщень тощо.

Залежно від обсягів проєкту кредит надається на суму від 100 тис  до 60 млн грн. Строк кредиту – від 6 до 60 місяців.

«З початку війни ми як державний банк не на мить не припиняли кредитування бізнес-клієнтів.  В фокусі нашої уваги аграрії, релоковані та переробні підприємства, експортери. Наразі в умовах постійних атак на енергосистему України Ощадбанк зосереджується на максимальній підтримці працюючого бізнесу з точки зору забезпечення безперебійної  роботи енергосистеми підприємств.  Разом ми маємо вистояти!», – зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за мікро-, малого та середнього бізнесу.

Прес-служба Ощадбанку.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА