19:10 23.05.2022

«Stop Bloody Energy»: 24 травня у Давосі відбудеться акція проти енергетичного бізнесу, який продовжує працювати з РФ

2 хв читати

На Всесвітньому економічному форумі українці будуть закликати світ припинити інвестувати у вбивства їхніх родин.

Три місяці повномасштабної війни Росії проти України. Вбито десятки тисяч українців. Загинули сотні дітей. Зруйновані міста. Викрадено тонни зерна, що загрожує голодом всьому світу. Це найжорстокіша та найкривавіша подія 21 століття, у якій винен лише один агресор – Росія. Однак, з 24 лютого, лише за продаж своїх енергоресурсів ця країна отримала понад 63 млрд євро. Кожен цент з цієї суми росіяни використовують для вбивства невинних українців. Невже європейський бізнес готовий стати співучасником терористів?

Ми закликаємо енергетичні компанії та увесь світ припинити співпрацю з Росією! 24 травня у Давосі відбудеться мистецька акція в рамках ініціативи «Stop Bloody Energy». 

В межах заходу відбудеться перфоманс української художниці Дар'ї Кольцової «Остання колискова». Це матеріалізація статистики реальних втрат за три місяці війни, щоб «заспівати» останню колискову і відпустити життя кожної української дитини, яке відібрала Росія. 

Ще однією частиною акції «Stop Bloody Energy» стане мистецька ініціатива «Час обрати свій шлях». Митці та активісти запитають у бізнесу, чи готовий він продати життя невинних заради заробітку в Росії. Що важливіше: гроші чи життя? Кожен вирішуватиме сам відповідно до свого сумління та совісті. 

Організатори акції «Stop Bloody Energy» наголошують – світ повинен зупинити війну. І допоможе цьому повне припинення співпраці з Росією. Якщо цього не зробити сьогодні, завтра війна вийде далеко за межі України. Кожен з нас під прицілом Росії. Заберіть у неї зброю, припиніть інвестувати у війну!

Дата: 24 травня

Час: 11:00 — 19:00

Час перфомансу Дар’ї Кольцової: 11:00 — 12:30, 14:00 — 16:00, 18:00-19:00

Локація: Давос, біля входу на територію Міжнародного економічного форуму

Ініціатива Stop Bloody Energy: https://bloody.energy

Деталі: Надія Потоцька pototska@gmail.com

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА