12:23 31.10.2013

Профільний комітет ВР розгляне законопроекти, що пропонують дозволити лікування засуджених за кордоном, на засіданні 4 листопада

2 хв читати

Парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності на своєму засіданні в понеділок, 4 листопада, розпочне розгляд законопроектів, згідно з якими запропоновано дозволити лікування засуджених за кордоном.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі позафракційного народного депутата України Анжеліки Лабунської, яка є автором одного з таких законопроектів, відповідне запрошення від 30 жовтня вона отримала від голови комітету Андрія Кожем'якіна (фракція "Батьківщина").

Як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності цього тижня не зміг зібратися на своє засідання через відсутність більшості - на засідання не прийшли депутати фракцій більшості.

Як заплановано, на пленарному засіданні Верховної Ради 5 листопада на розгляд буде винесено законопроекти: лідерів трьох опозиційних фракцій - "Батьківщина" Арсенія Яценюка, "УДАР" Віталія Кличка і "Свобода" Олега Тягнибока - про заборону виборчого правосуддя і зняття перешкод для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (№ 3479); народного депутата Сергія Міщенка (позафракційного) про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (№ 2453а ) і А.Лабунської - про внесення змін до ст. 84 Кримінального кодексу України про можливість лікування засуджених за кордоном (№ 3461).

Так, згідно із законопроектом С.Міщенка, до Кримінального процесуального кодексу України треба внести зміни про можливість відстрочки виконання вироку у зв'язку з хворобою засудженого, яка потребує лікування за кордоном.

А.Лабунська запропонувала законопроект про можливість лікування засуджених за кордоном у разі, якщо за рік безперервного стаціонарного лікування в лікарні за межами установи пенітенціарної системи ув'язнений не досяг повного лікування. Згідно з цим же документом вона пропонує, щоб суд одночасно ухвалив рішення про звільнення такої особи від покарання через хворобу.

Законопроект А.Яценюка , В.Кличка і О.Тягнибока передбачає норму індивідуального акта амністії для осіб, щодо яких було ухвалено рішення Європейського суду з прав людини. "Особи , щодо яких встановлені факти застосування вибіркового правосуддя або порушення Україною ст. 18 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, підлягають помилування згідно з Конституцією України або до них застосовується амністія", - наголошується в тексті законопроекту.

В опозиційному законопроекті також містяться положення про звільнення Ю.Тимошенко особисто і погашенні її судимості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА