16:13 27.07.2018

Biopharma найближчим часом має намір відкрити в Україні чотири плазмацентри

2 хв читати
Biopharma найближчим часом має намір відкрити в Україні чотири плазмацентри

Виробник препаратів крові Biopharma до кінця 2018 року має намір відкрити два плазмацентри в Харкові та один у Дніпрі, також заплановано побудувати центр у Черкасах, повідомив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" президент групи компаній Biopharma Костянтин Єфименко.

"Зараз ми займаємося будівництвом двох плазмацентрів у Харкові. Уже взяли в оренду приміщення площею 700 кв. м і плануємо взяти в оренду ще одне приміщення площею 1,5 тис. кв. м. Також маємо намір побудувати ще по одному центру в Дніпрі, де вже орендували приміщення (733 кв. м), і Черкасах. З часом будуватимемо в інших обласних центрах", - сказав він.

К.Єфименко уточнив, що на сьогодні стосовно плазмацентрів у Харкові і Дніпрі затверджено концептуальні проекти, проекти з будівництва, отримано дозволи та розпочато демонтажні роботи.

"Плануємо, що в Харкові запустимо перший свій центр восени, в Дніпрі - точно в грудні", - зазначив він.

У Biopharma, яка наразі збирає близько 4 тонн плазми крові на місяць, очікують, що відкриття нових плазмацетрів надсть можливість вже у першому кварталі 2019 року збільшити обсяг збору плазми до 20 тонн місяць.

"Ми розраховуємо, що в першому кварталі 2019 року зможемо збільшити обсяг збору уп'ятеро - до 20 тонн щомісяця. Тобто, головне завдання тут у тому, щоб самостійно забезпечити фракціонатор необхідною кількістю якісної плазми - 240-250 тонн. Якщо все буде добре, впораємося з цим завданням до кінця 2018 року", - сказав К. Єфименко.

Як повідомлялося, в 2018 році Biopharma планує ввести в експлуатацію завод-фракціонатор плазми крові.

Biopharma входить до десятки найбільших українських виробників лікарських препаратів. Випускає понад 20 імунобіологічних препаратів з донорської крові, препарати, отримані за технологією рекомбінантних ДНК і пробіотики.


Повний текст ексклюзивного інтерв'ю президента групи компаній Biopharma Костянтина Єфименка розміщено на сайті агентства у відкритому доступі.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ поширило проєкт "Мобільні аптеки" вже на вісім регіонів

Український Червоний Хрест передав два санітарні автомобілі до медзакладів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

Понад тисяча сімей отримала грошову допомогу від Українського Червоного Хреста на реабілітацію

Лабораторний ринок в Україні з початку року зріс на 20% у натуральному виразі та на 25% - у грошовому - "Сінево"

Співпраця з НСЗУ не мала істотного впливу на ринок лабораторної діагностики - "Діла"

В українських клініках встановлено понад 11 тис. автоматичних генераторів на випадок блекаутів - МОЗ

Американская АМС Healthcare построит новый реабилитационный корпус на базе Киевского облцентра ментального здоровья

Інститут ім. Філатова отримав як гумдопомогу препарат для лікування внутрішньоочних злоякісних пухлин у дітей

Український Червоний Хрест оголосив конкурс на найкращий ескіз шеврона загонів швидкого реагування

Віталій Кличко відвідав в Берліні поранених захисників, які проходять протезування в межах спільного берлінсько-київського проєкту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА