21:55 01.02.2024

Група NOVA у 2023 р. збільшила інвестиції в Україну в 2,5 раза і планує їх зростання у 2024 р. ще на третину

2 хв читати

Група NOVA, до якої входить найбільший логістичний оператор "Нова пошта", у 2023 році інвестувала в Україну 5,3 млрд грн, що в 2,5 раза перевищує інвестиційний бюджет 2022 року (2,1 млрд грн), йдеться в повідомленні групи в четвер.

"Рівень віри "Нової пошти" в майбутнє України у 2024 році ще більший: на поточний рік заплановано збільшити суму інвестицій до 7 млрд грн", - зазначається в релізі.

Згідно з ним, NOVA минулого року також наростила сплату податків у півтора раза - до 10,7 млрд грн. Уточнюється, що, зокрема, "Нова пошта" перерахувала 8,7 млрд грн податків, NovaPay - 1,2 млрд грн.

У повідомленні зазначається, що торік найбільший обсяг капітальних інвестицій - 2,4 млрд грн - було спрямовано на будівництво нових сортувальних терміналів і автоматизацію тих, що вже працюють. Зазначається, що це дає змогу компанії забезпечувати безперебійний процес доставки в умовах постійного зростання обсягів вантажів і не втрачати швидкість: уже сьогодні компанія доставляє 1040 посилок щохвилини, а в пікові дні навантаження - 1400.

Ще одна велика стаття витрат, згідно з релізом, розвиток мережі відділень і поштоматів з метою крокової доступності до них, у який було вкладено 1,1 млрд грн. У результаті мережа "Нової пошти" в Україні вже налічує понад 27 тис. точок сервісу.

Також кошти інвестиційного бюджету в розмірі 1,2 млрд грн спрямували на автоматизацію робочих місць і ремонт відділень, щоб зробити їх зручними і безбар'єрними у використанні для різних груп споживачів і співробітників.

Уточнюється, що на оновлення парку транспорту і БДФ-контейнерів у 2023 році пішло 233 млн грн, на IT і R&D - 338 млн грн, на розвиток напряму фулфілмента - 17 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київщина спільно з південнокорейськими інвесторами почала розробку Транспортної моделі регіону

OKKO інвестує 20-22 млн євро в energy storage потужністю 20 МВт

Голова UVCA Колодюк повідомив про відкриття EU Business hub у Брюсселі

Інвестгрупа SCM у 2023р. наростила капінвестиції та вкладення в модернізацію в Україні на 52%

Інвестиційні угоди становлять 10% у структурі продажу групи DIM

Фонд "Жнива Перемоги" надасть малим і середнім фермерам сільгосптехніку для проведення весняної посівної кампанії-2024

Шмигаль: Запрошуємо японський бізнес стати частиною українського економічного дива

Президент європейського регіону PMI: Найкращий спосіб для компанії показати свою справжню відданість Україні - це інвестиції в країну

Moody's знизило рейтинг Ізраїлю до A2, прогноз "негативний"

izibank впровадив інвестиційні послуги для своїх клієнтів - CEO

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА