20:59 23.02.2022

Бізнес проявив єдність у підтримці президента та армії - голова Dragon Capital після зустрічі в ОП

2 хв читати
Бізнес проявив єдність у підтримці президента та армії - голова Dragon Capital після зустрічі в ОП

Бізнес під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським проявив єдність у підтримці президента та армії, повідомив гендиректор та засновник інвестиційної компанії Dragon Capital Томаш Фіала.

"Зустріч минула добре, продуктивно. Спілкувалися про питання безпеки. Усі бізнесмени єдині у підтримці президента Володимира Зеленського, наших військових", - сказав Фіала в ексклюзивному коментарі агентству після зустрічі в Офісі президента ввечері в середу.

Він додав, що під час зустрічі порушувалися питання щодо недопущення внутрішніх провокацій, забезпечення роботи підприємств, виплати зарплат.

"Варто забезпечити, щоб не було скорочень, щоб економіка працювала. Приводів до паніки жодних немає. Збитки для Росії у разі військового наступу занадто великі і з точки зору військових, і з точки зору економічних втрат, до яких призведуть санкції", - зазначив Фіала.

Відповідаючи на запитання щодо можливих форматів підтримки бізнесу, голова Dragon Capital зазначив: "Були різні ідеї, але мені здається, що бізнес точково підтримувати не треба. Гадаю, що неправильно знижувати ПДВ на бензин чи дизель".

На думку Фіали, державі варто передусім забезпечити високі та стабільні показники доходів держбюджету. Також - скорочення дефіциту держбюджету та фінансування армії.

"Не треба точково знижувати податки. Бізнес із податками впорається. Я порекомендував би вести консервативну фіскальну, монетарну політику. Не треба змушувати Національний банк відмовлятися від підвищення ставки рефінансування. Інфляція висока скрізь у світі, і скрізь центробанки підвищують ставки, щоб стримувати зростання цін", - зазначив бізнесмен.

Томаш Фіала також наголосив на важливості структурних реформ, зокрема щодо призначення антикорупційного прокурора та прозорого конкурсу на голову НАБУ, лібералізації тарифів та переходу на монетизації субсидій, дерегуляцію.

"А коли ситуація стабілізується - завершити приватизацію", - додав голова Dragon Capital.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Два інвестори подалися на конкурс із виведення Мегабанку з ринку

Європейські інвестиції у будівництво та модернізацію українських клінік до кінця року можуть становити близько EUR150 млн – Ляшко

Націнвестфонд отримав завдання уряду керувати вилученими об'єктами РФ та її резидентів

Щорічна інвестконференція Dragon Capital з питань України залучила цього року рекордну кількість учасників

Зеленський закликав інвесторів до довгострокової співпраці з Україною

Ірландська Kingspan має намір вкласти EUR200 млн у створення будівельного технохабу в Україні

Українські стартапи у 2021 р. залучили рекордні $780 млн венчурних інвестицій, у I кв.-2022 р. обсяги впали, але операції продовжилися – UVCA

ЄБРР має намір інвестувати $1 млрд у 2022 році і готовий профінансувати "Нафтогаз"

Проєкти модернізації під європейський стандарт колії від кордону до Львова та Ковеля потребують $75 млн інвестицій

Вітроенергетики закликають владу терміново налагодити виплати ВДЕ-генерації для її збереження в умовах війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА