15:24 05.05.2021

Bolt інвестує EUR20 млн у запуск сервісу каршерингу, спостерігатиме за попитом на цю послугу в Україні

2 хв читати
Bolt інвестує EUR20 млн у запуск сервісу каршерингу, спостерігатиме за попитом на цю послугу в Україні

Сервіс замовлення таксі Bolt планує інвестувати EUR20 млн у запуск каршерингу Bolt Drive у Європі у 2021 році; пілотний запуск сервісу відбудеться в Естонії, повідомила прес-служба компанії в середу.

"Каршеринг - новий напрям бізнесу компанії Bolt. Цей сервіс дає змогу комфортно долати великі відстані на орендованому автомобілі. Ми спостерігатимемо за розвитком цього напряму в Естонії, а також вивчатимемо ринок і попит на цю послугу в Україні. Виходячи з отриманих даних, ми приймемо рішення про запуск сервісу каршерингу в нашій країні", - цитує прес-служба керівника напряму з розвитку шерингових сервісів Bolt в Україні Антона Мілку в середу.

Як зазначив співзасновник і СЕО компанії Bolt Маркус Вілліг, слова якого наводяться в повідомленні, користувачі зможуть орендувати авто в будь-який час за допомогою того самого застосунку, який вони використовують, щоб узяти напрокат електросамокат, електровелосипед або замовити поїздку.

Bolt Drive - послуга каршерингу без спеціально обладнаних стоянок. Вона дає можливість користувачеві орендувати авто, яке територіально розташоване до нього щонайближче, через застосунок Bolt. Для того щоб розпочати поїздку, треба розблокувати авто за допомогою мобільного телефону. Завершити поїздку можна в будь-якій точці міста в межах району, зазначеного в застосунку. При цьому користувачам не треба платити за паркінг або пальне.

Bolt (раніше - Тaxify) - провідна європейська платформа для замовлення поїздок, заснована Маркусом Віллігом у 2013 році. Її інвестори - транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, китайський конгломерат Didi Chuxing, європейський фонд Korelya Capital і співзасновник британської служби грошових переказів TransferWise Таавет Хінрікус.

В Україні вперше сервіс Тaxify запустився в Києві у 2016 році за договором франчайзингу. І червні 2018-го компанія перезапустила проект у столиці з власною локальною командою, а в 2019 році здійснила ребрендинг, змінивши назву на Bolt.

На сьогодні сервіс замовлення поїздок Bolt (раніше - Тaxify) уже доступний у 18 містах України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА