Інтерфакс-Україна
17:27 06.11.2024

"ДТЕК Мережі" планує до кінця 2024 р. інвестувати в енергооб'єкти в регіонах присутності 4,54 млрд грн

2 хв читати
"ДТЕК Мережі" планує до кінця 2024 р. інвестувати в енергооб'єкти в регіонах присутності 4,54 млрд грн

Оператори системи розподілу (ОСР) "ДТЕК Мережі" в усіх регіонах планують до кінця 2024 року інвестувати 4,54 млрд грн в оновлення, модернізацію та ремонт енергооб'єктів.

"Незважаючи на війну, компанія виконує всі необхідні заходи для підвищення надійності електропостачання регіонів. Разом із владою Києва, Київської, Київської, Дніпропетровської та Одеської областей відповідальні служби готують інфраструктуру до можливих випробувань, щоб у жителів були світло і тепло", - повідомляється в пресрелізі компанії в середу.

У рамках підготовки до осінньо-зимового періоду енергетики "ДТЕК Мережі" вже відремонтували понад 5 тис. об'єктів і 12 тис. кілометрів ліній електропередачі, а також оновили і модернізували 76 енергооб'єктів.

"Енергетики відремонтували та випробували майже 12 тис. кілометрів повітряних і кабельних ліній електропередачі, а також модернізували 153 км. Уже технічно оновили 76 енергооб'єктів - підстанцій, трансформаторів. Крім того, ОСР розчистили 7,8 тис. км ліній від гілок, чагарників і сухостою, щоб запобігти аваріям", - зазначила процитована в пресрелізі генеральна директорка "ДТЕК Мережі" Аліна Бондаренко.

На Донеччині всі зусилля ОСР "ДТЕК Донецькі електромережі" спрямовані на відновлення мереж та обладнання після постійних обстрілів. Зокрема, за дев'ять місяців 2024 р. енергетики відремонтували понад 2,1 тис. пошкоджених унаслідок бойових дій енергооб'єктів, відновили роботу майже 1,2 тис. км ліній електропередачі, а також розчистили від гілок 527 км.

У "ДТЕК Мережі" звернулися до споживачів із проханням розумно використовувати електроенергію: перенести частину споживання на нічний час, установити багатозонний лічильник, замінити лампи на економні світлодіодні, під час вибору побутової техніки надавати перевагу тій, що має клас енергоспоживання A, A+, A++, A+++, не користуватися одночасно кількома енергоємними приладами.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес із розподілу електроенергії та експлуатації електромереж у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. ОСР компанії обслуговують 5,5 млн домогосподарств і 158 тис. підприємств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

S1 REIT виплатив перший мільйон дивідендів інвесторам дохідної нерухомості

Дунай став ключовим логістичним коридором для України та елементом безпеки всієї Європи

Перетин кордонів і спільні інвестиції мають стати драйвером економічної співпраці України та Румунії

Румунія заявила про намір стати логістичним хабом відбудови України – голова Сенату Абрудян

Оновлення законодавства про критичні мінерали є ключем для залучення інвестицій у видобуток в Україні – експерти

Румунія, Молдова та Україна розвиватимуть "стратегічний трикутник сполучення" для відбудови – учасники панелі в Бухаресті

До масштабних проєктів з відбудови України готові лише окремі румунські компанії – експерти форуму в Бухаресті

Україна будує "цифровий щит" на основі хмарної інфраструктури та інтеграції з кіберекосистемою НАТО і ЄС

Приватний сектор є ключовим чинником відбудови України за умови наявності фінансових і страховий інструментів – учасники форуму в Бухаресті

Для відбудови Україні потрібна двоколійна стратегія щодо біженців і діаспори – учасники  форуму у Бухаресті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА