11:41 25.03.2024

У Солом'янському районі Києва пошкоджено багатоповерхівку, про постраждалих не повідомляють

1 хв читати
У Солом'янському районі Києва пошкоджено багатоповерхівку, про постраждалих не повідомляють

Багатоповерховий будинок пошкоджено внаслідок ракетної атаки російських окупантів у Солом'янському районі Києва в понеділок, повідомляється в телеграм-каналі Київської міської військової адміністрації.

"Унаслідок ракетного удару по Києву в Печерському районі пошкоджено нежитлову будівлю, без подальшого горіння. У Солом'янському районі пошкоджено багатоповерховий будинок. У Дніпровському та Голосіївському районах зафіксовано падіння уламків", - повідомив начальник військової адміністрації столиці Сергій Попко.

За його словами, інформацію про постраждалих з'ясовують. Оперативні служби працюють на місцях подій.

Раніше повідомлялося лише про пошкоджену нежитлову триповерхову будівлю в Печерському районі. Постраждали дві жінки, одну з них госпіталізовано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА