Інтерфакс-Україна
13:47 01.03.2021

Приховати подвійне або потрійне громадянство у чиновників не вийде - нардеп Дунда

2 хв читати
Приховати подвійне або потрійне громадянство у чиновників не вийде - нардеп Дунда

Президент України Володимир Зеленський через рішення Ради національної безпеки і оборони поставив перед чиновниками чіткий двомісячний дедлайн щодо приведення свого цивільно-правового статусу у відповідність до норм законодавства, вважає народний депутат Олег Дунда (фракція "Слуга народу").

"Є чіткий сигнал для держапарату: нарешті визначитися, інтереси якої держави він представляє у владі", - йдеться в заяві депутата.

На його думку, приховати своє подвійне або потрійне громадянство не вийде, як і сподіватися на затягування імплементації рішення РНБО.

"У парламенті вже зареєстрований законопроект про врегулювання подвійного громадянства, тези якого використовувала РНБО під час ухвалення свого рішення", - заявляє нардеп.

Крім цього, за словами Дунди, доручення Кабміну у двомісячний термін розробити нормативну базу для перевірки українців на наявність подвійного громадянств лише прискорить цей процес.

Для контролю над подвійним громадянством в Україні буде створено спеціальний орган, який вестиме реєстр всіх осіб, які мають не лише українське громадянство. Крім цього, передбачається впровадження багаторівневої системи верифікації.

"Такі механізми врегулюють і легалізують подвійне громадянство в Україні. І головне - не допустять до влади людей, які не зважають на інтереси нашої країни. Держбезпека має бути у всіх сферах і на всіх рівнях", - вважає Дунда.

Як повідомлялося, РНБО доручила Кабміну у двомісячний термін розробити юридичну підставу для подвійного громадянства.

Наприкінці січня депутати фракції "Слуга народу" Олег Дунда, Олександр Аліксійчук, Дмитро Микиша зареєстрували законопроект №4640 "Про внесення змін до деяких законів України щодо правового забезпечення наявності іноземного громадянства (підданства) у громадян України".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА