Інтерфакс-Україна
10:34 26.11.2018

"Кримські морпорти" заявляють про відновлення руху суден Керч-Єнікальським каналом

1 хв читати
"Кримські морпорти" заявляють про відновлення руху суден Керч-Єнікальським каналом

 ДУП "Кримські морські порти" заявляє про скасування обмеження на проходження цивільних суден через Керч-Єнікальський канал, що діяло від полудня 25 листопада.

"Судноплавство Керч-Єнікальським каналом відновлено з 3:30 ранку 26 листопада в штатному режимі", - йдеться в повідомленні підприємства на його сайті з посиланням на генерального директора Олексія Волкова.

Згідно з повідомленням, канал було закрито для проходження цивільних суден після того, як надійшла інформація про начебто перетин кордону трьома українськими військовими кораблями.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА