Інтерфакс-Україна
20:50 30.12.2017

Правопорушник, який захопив харківське відділення "Укрпошти", знешкоджений

1 хв читати
Правопорушник, який захопив харківське відділення "Укрпошти", знешкоджений

Чоловік, який захопив заручників у відділенні "Укрпошти" в Харкові, знешкоджений. Про це кореспонденту "Інтерфакс-Україна" повідомило джерело правоохоронних органів.

За словами іншого джерела, штурм почався близько 20:14 годин. Частина заручників, що залишалися в будівлі, вже вивели на вулицю і передали медикам.

Як повідомлялося раніше, в суботу, 30 грудня, о 14:40 на номер "102" надійшло повідомлення про те, що в відділення "Укрпошти" на вул.Шевченка в Харкові, увійшов чоловік в масці з метою пограбування. Про даний факт одна з працівниць відділення повідомила чоловіку, який оперативно передав інформацію поліції.

ОСТАННЄ

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА