Інтерфакс-Україна
14:30 30.06.2017

У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь військові країн НАТО - Полторак

1 хв читати
У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь військові країн НАТО - Полторак

Згідно з указом президента України "Про відзначення 26-ї річниці Незалежності України", на вулиці Хрещатик та майдані Незалежності в столиці України відбудеться парад військ, повідомив міністр оборони Степан Полторак під час перебування у Брюсселі, інформує прес-служба міністерства.

"Зараз Збройні сили України активно готуються до параду. Окрім урочистого проходження військ, ми плануємо підготувати виставку найсучаснішої зброї, розробленої впродовж останніх трьох років. Під час робочої поїздки до штаб-квартири НАТО та двосторонніх переговорів з іноземними колегами я запросив їх в Україну на День Незалежності. Мова йде про представників країн, з якими співпрацюємо для того, щоб вони також разом з нашими військовими взяли участь у військовому параді з нагоди 26-ї річниці Незалежності України", - розповів С.Полторак.

За словами глави українського оборонного відомства, планується, що іноземні військові підрозділи братимуть участь у параді у складі самостійних парадних розрахунків.

"Якщо говорити про литовсько-польсько-українську бригаду (ЛитПолУкрбриг - ІФ), то вона йтиме окремим підрозділом, інші підрозділи планують брати участь самостійно. Це будуть нововведення, які мають цікавити українців, та серйозно підняти моральний дух наших військових", - висловив переконання С.Полторак.

ОСТАННЄ

На Вінничині затримали чоловіка, який здійснив замах на життя військовослужбовця ТЦК

Буданов призначений керівником Офісу президента України, а Іващенко – начальником ГУР – укази

Львівська мережа Pizza Hot відновила виробництво після російської атаки

Уряд надав можливість чинним ПУП працювати надалі без проведення конкурсу – Міненерго

Космічні сили США в 2026 році запустять супутники для тестування орбітального дозаправлення

Мінекономіки повертає рівень зарплати як критерій для бронювання

Глава МВС: найближчим часом запропоную на розгляд кандидатуру на посаду керівника ДПСУ

Аварійно-рятувальна операція в Харкові триває, врятовано 12 осіб

В 44 населених пунктах на Запоріжжі та Дніпропетровщині оголошено примусову евакуацію дітей

Двоє цивільних постраждали від ворожих атак в Синельниківському районі - Дніпропетровська ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА