Інтерфакс-Україна
07:51 14.06.2017

Парламент Киргизії призначив на 15 жовтня вибори президента республіки

2 хв читати
Парламент Киргизії призначив на 15 жовтня вибори президента республіки

 Парламент Киргизії призначив на 15 жовтня вибори президента республіки. Як повідомили в середу "Інтерфаксу" в парламенті Киргизії, депутати більшістю голосів прийняли постанову, відповідно до якої призначили на 15 жовтня чергові вибори президента країни.

Раніше парламент Киргизії прийняв зміни до закону про вибори президента і депутатів парламенту країни, відповідно до якого переніс день виборів глави держави з третьої неділі листопада на третю неділю жовтня.

"Так як в цьому році третя неділя жовтня припадає на 15 число, відповідно до цього і день голосування призначений на цю дату", - повідомив представник парламенту.

За його словами, за підсумками голосування "за" проект постанови проголосували 82 депутата парламенту Киргизії.

У стінах парламенту Киргизії, після заяв опозиційних депутатів від фракції "Ата-Мекен" (Вітчизна) про необхідність перенесення дати виборів на більш ранній термін у зв'язку з відведеними стислими термінами на проведення процедур обрання наступного президента, ініціювали поправки до закону про вибори президента і депутатів парламенту республіки, згідно з якими пропонується перенести дату виборів президента з третьої неділі листопада на третю неділю жовтня.

Президент в Киргизії обирається на один шестирічний термін, діючий глава держави Алмазбек Атамбаєв вступив на посаду 1 грудня 2011 року. Про намір брати участь у виборах вже заявили кілька відомих киргизьких політиків, серед яких два колишніх прем'єра Омурбек Бабанов і Темір Сарієв, пропрезидентська партія СДПК планує висунути своїм кандидатом нинішнього главу уряду Сооронбая Жеенбекова.

ОСТАННЄ

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА