Інтерфакс-Україна
17:15 01.03.2017

Список СБУ налічує 113 полонених, відомо місцезнаходження 59, ОРДЛО підтверджує 47

1 хв читати
Список СБУ налічує 113 полонених, відомо місцезнаходження 59, ОРДЛО підтверджує 47

Список утримуваних в ОРДЛО осіб, наданий Службою безпеки України, наразі налічує 113 осіб, в ОРДЛО підтверджують лише 47, повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

"На сьогоднішній день у списку СБУ 113 осіб, ОРДЛО підтверджують лише 47, ми ж знаємо місцезнаходження 59", - написала вона на своїй сторінці в Facebook у середу.

За її словами, українська сторона в Мінську знову порушувала питання коректності інформації, що надається ОРДЛО. "Наприклад, рік ми розшукували людину, подаючи у всіх списках, і його нам не підтверджували, а з'ясувалося, що цей чоловік у Макіївській колонії. Є й більш дивні історії", - навела приклад І. Геращенко.

Крім того, зазначила вона, українська сторона ще раз порушила питання негайного допуску Міжнародного комітету Червоного Хреста до в'язниці на окупованих територіях.

"Ми вимагаємо, щоб заручники могли отримувати листи, передачі, телефонувати рідним. Немає пояснення, чому в рамках мінської групи вже два роки ці питання блокуються (хоча ми кожен раз їх порушуємо), чому МКЧХ не може передати листи, чому хлопці вже 9 місяців не можуть телефонувати рідним. І лише ті, кому сприяє Москва, такий доступ отримують, можуть передати листи і посилки", - дивується представник України в гуманітарній підгрупі.

ОСТАННЄ

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

Кабмін виділив 99,3 млн грн на відновлення ще трьох будинків у Запоріжжі

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА