Інтерфакс-Україна
10:19 15.06.2016

Укргазбанк відібрано для здійснення розрахунків із держбюджетом за митними платежами

1 хв читати
Укргазбанк відібрано для здійснення розрахунків із держбюджетом за митними платежами

Переможцем конкурсу з визначення банку для здійснення розрахунків із державним бюджетом за митними платежами визначено Укргазбанк.

Як повідомляється на веб-сайті Державної фіскальної служби України, Укргазбанк порівняно з Державним експортно-імпортним банком запропонував менші тарифи, за якими пропонується здійснювати індивідуальне розрахунково-касове обслуговування митниць.

АБ "Укргазбанк" створено в 1993 році. На січень-2016 держава володіла 94,9409% його акцій.

Згідно з даними НБУ, на 1 квітня 2016 року Укргазбанк за розміром активів посідав третє місце (48,903 млрд грн) у групі банків із держчасткою серед 109 банків, що діяли в країні.

ОСТАННЄ

Міністр оборони України: у нас буде свій аналог "мавіка"

Федоров: є всі шанси завершити війну, якщо зупинимо РФ в небі, на землі та завдамо нищівного удару по її економіці

Міністр оборони України анонсував запуск "революційного проєкту" керування дронами Mission control

Утримання української армії протягом наступних 10 років може коштувати $700 млрд - Качка

Зеленський: Я звертався до лідерів Європи з пропозицією створити об'єднані збройні сили, поки ніхто не зробив кроку назустріч цій ідеї

Мовний омбудсмен: без доказів порушення мовного закону неможливо встановити склад адмінправопорушення

Зеленський: Поки я не бачу глухого кута в перемовинах

Ситуація з водо- і теплопостачанням в Києві залишається складною, запроваджені аварійні графіки відключень світла – мер

Підписання "плану процвітання" між Україною та США скасоване — ЗМІ

Зеленський: Ворог має можливість виробляти десь 350 дронів на добу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА