16:53 05.09.2015

У Станиці Луганській на розтяжці підірвався літній чоловік із Луганська

1 хв читати
У Станиці Луганській на розтяжці підірвався літній чоловік із Луганська

Українські військові в п'ятницю виявили в лісосмузі між річкою Сіверський Донець і блокпостом "Стела" у Станиці Луганській тіло чоловіка, який за зовнішніми ознаками підірвався на розтяжці, повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

"Було встановлено, що загиблий - чоловік похилого віку (1938 р.) родом з міста Луганська", - наголошується в повідомленні.

"Найімовірніше, дідусь намагався перейти лінію розмежування, але оскільки терористи замінували практично всі підходи, він натрапив на "розтяжку", - сказав керівник Луганської ОВЦА Георгій Тука.

Влада ще раз нагадує, що в Луганській області не діє жоден контрольно-пропускний пункт із переходу лінії розмежування у зв'язку з небезпекою для громадян. "Наразі потрапити на окуповану територію можна тільки через Донецьку область", - зазначив Г.Тука.

ОСТАННЄ

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА