10:41 18.07.2014

СБУ оприлюднила переговори бойовиків, в яких один із них доповідає про збитий пасажирський літак

2 хв читати
СБУ оприлюднила переговори бойовиків, в яких один із них доповідає про збитий пасажирський літак

Служба безпеки України оприлюднила перехоплені переговори членів незаконних збройних формувань, в яких один із них повідомляє про збитий на сході України літак, який виявився цивільним.

О 16:33 бойовик з позивним "Майор" повідомляє іншому бойовику з позивним "Грек" про збитий літак. "Ці "чорнухинські" збили літак... Козаки, що на Чорнухине стоять. Літак розсипався в повітрі, в районі шахти "Петропавлівської". Знайшли першого "двохсотого" (жертву - ІФ). Була жінка. Цивільний", - доповів він.

Через 40 хвилин, о 17:42, він підтверджує, що збитий літак був цивільним: "Коротше, стопудовий цивільний борт". На зустрічне запитання, чи багато в ньому було людей, відповідає ствердно. На запитання, чи було щось у літаку знайдено з озброєння, відповідає: "Взагалі нічого - цивільні речі, медичні залишки, рушники, таке, туалетний папір".

Також, за словами "Майора", на місці аварії авіалайнера було знайдено документи студента з Індонезії, який навчався в університеті Томпсона.

Крім того, було оприлюднено переговори громадянина РФ Ігоря Безлера, який доповідає полковникові Головного розвідувального управління Генштабу ЗС РФ Василю Гераніну про збитий літак. "Тільки що збили літак. Група "Мінера". За Єнакієвим упав. Поїхали шукати і фотографувати збитий літак. Димить ", - повідомив І.Безлер В.Гераніну о 16:40.

На запитання, "скільки хвилин тому", він відповів: "30 хвилин десь".

Запис переговорів було оприлюднено на брифінгу глави СБУ Валентина Наливайченка в четвер увечері в Києві. Він підтвердив, що трагедія сталася о 16:20 на території України.

"Тепер ви знаєте, хто здійснив цей злочин. Ми зробимо все, щоб ті російські військові, які здійснили цей злочин, понесли покарання", - заявив В.Наливайченко після демонстрації ролика з аудіозаписом переговорів.

Як повідомлялося, літак "Боїнг 777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що прямував за курсом Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), зазнав аварії на сході України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Учасники Міжнародної Кримської Платформи закликали РФ до припинення воєнних дій і звільнення території України

Зеленський звільнив Гнатова з посади командувача об'єднаних сил ЗСУ

Віцепрезидент США: Трамп нікому і нічим не поступився, він виконує роботу дипломата

МЗС про заяви президента Колумбії: Справжня дурість – називати українців "братами" росіян

Трамп вважає, що Путіну доведеться піти на поступки, Україні - “забути про НАТО”

Десятки делегатів покинули засідання Ради ООН з прав людини під час виступу Росії

Кабмін ухвалив рішення, необхідні для підписання угоди з США про копалини - Шмигаль

Гарантії безпеки для України мають бути надані всередині НАТО – Мелоні

Трамп заявив, що "не має наміру давати надто багато гарантій безпеки Україні”

України немає на порядку денному російсько-американських переговорів у Туреччині

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА