Інтерфакс-Україна
11:57 26.03.2014

Гендиректором НТКУ призначено Зураба Аласанію

1 хв читати

Кабінет Міністрів України призначив Зураба Аласанію генеральним директором Національної телекомпанії України, повідомила прес-служба уряду.

Кандидатуру З.Аласанії запропонували представники медіаспільноти. З ними прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся перед засіданням уряду у вівторок уранці. На підставі їхньої пропозиції було зроблено подання, зазначено в повідомленні.

З.Аласанія - журналіст, засновник і директор інформаційного агентства "Медіапорт" (Харків).

Як повідомлялося, 18 березня депутати від ВО "Свобода" силоміць змусили в. о. гендиректора НТКУ Олександра Пантелеймонова написати заяву про відставку. Українська влада та медіаспільнота засудили такі дії.

ОСТАННЄ

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА