Інтерфакс-Україна
08:26 29.01.2014

Курс гривні перебуває під впливом неекономічних факторів - експерти

1 хв читати
Курс гривні перебуває під впливом неекономічних факторів - експерти

Курс гривні перебуває під впливом неекономічних чинників: наявна політична напруженість призводить до посилення попиту на валюту, вважають у Незалежній асоціації банків України (НАБУ).

"Відповідно до основних принципів функціонування валютних ринків у сучасних умовах, Нацбанк допускає більш широкий діапазон коливань гривні щодо інших валют... Після нормалізації політичної ситуації в країні регулятор має всі можливості для підтримки курсової стабільності", - йдеться в повідомленні асоціації.

У НАБУ наголошують, що обсяг передбачених платежів за зовнішніми фінансовими зобов'язаннями у 2014 році становить $7,1 млрд, обсяг золотовалютних резервів до початку січня 2014 року становив $20,4 млрд.

Водночас, за оцінкою фахівців відділу стратегічного планування UniCredit Bank, у першому кварталі гривню може очікувати девальвація на тлі політичних потрясінь і пасивності Нацбанку.

Як повідомлялося, курс гривні на міжбанку за 2014 рік зменшився на 3,9% - з 8,2850 грн/$1 до 8,6250 грн/$1: у понеділок і вівторок Нацбанк вперше з початку року заявляв про готовність продавати валюту за курсом 8,4000 грн/$.

Уряд України прогнозує курс гривні на 2014 рік на рівні 8,5 грн/$1.

У січні у Києві загострилися сутички протестувальників і правоохоронців.

ОСТАННЄ

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА