Інтерфакс-Україна
09:09 02.12.2013

У неділю по меддопомогу в Києві звернулися 165 постраждалих учасників акцій протесту, 109 госпіталізовано - КМДА

1 хв читати

За минулу добу до лікарів бригад невідкладної медичної допомоги звернулися 165 травмованих учасників акцій протесту, що відбуваються в центрі столиці.

Як повідомляється на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації, станом на північ із загальної кількості тих, хто звернувся по допомогу, 109 осіб госпіталізовано.

Інформацію про стан госпіталізованих їхні близькі та рідні можуть отримати за телефоном гарячої лінії 15-03.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували Степне на Херсонщині, поранено місцевого мешканця – ОВА

ЗСУ завдали удару по мосту в районі Чонгара – окупаційна влада

У ССО заявили про ураження двох нафтосховищ на ТОТ Криму

СБС ЗСУ минулої ночі знешкодили 26 ворожих об'єктів

Дніпропетровщина: РФ двічі атакувала шахту ДТЕК, постраждав працівник

Китай оголосив спеціальну морську операцію у водах на схід від Тайваню – ЗМІ

Шістьох дітей, які травмувалися внаслідок обвалу мосту на Буковині, після огляду медиків відпустили додому – ЗМІ

На Херсонщині 12 людей зазнали поранень минулої доби через обстріли, серед них – троє поліцейських

Окупанти атакували Балабине КАБами, влучили у зупинку громадського транспорту – Запорізька ОВА

Команда МАГАТЕ найближчим часом відвідає сховище відпрацьованого ядерного палива у Чорнобильській зоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА