Суд заарештував двох свободівців, затриманих у рамках розслідування інциденту біля Кабміну, - джерело
Один із судів Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту двом активістам "Свободи", затриманим у понеділок увечері, в рамках розслідування кримінального провадження стосовно подій, що сталися в неділю біля будівлі Кабінету Міністрів, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок уночі інформоване джерело в правоохоронних органах.
"Суд обрав затриманим свободівцям запобіжний захід у вигляді утримання під вартою", - розповів співрозмовник агентства, не уточнивши при цьому, який саме суд ухвалив таке рішення.
Найімовірніше, йдеться про Печерський районний суд, судячи з територіальності, оскільки раніше затриманих активістів доставили до Печерського райуправління міліції.
Як розповіли агентству в київському главку міліції, через пікет прибічників ВО "Свобода" біля Печерського райуправління на кілька годин було паралізовано роботу райуправління. Серед учасників акції біля райуправління також перебували народні депутати від опозиції: Тетяна Слюз, Леонід Ємець, Павло Петренко ("Батьківщина"), Олег Гелевей, Ігор Сабій, Олег Сиротюк, Михайло Блавацький, Андрій Іллєнко.