Інтерфакс-Україна
16:12 14.01.2013

Гiрники Львiвської вугiльної компанiї 15 сiчня пiкетуватимуть Адмiнiстрацiю президента - профком

1 хв читати

Гiрники ПАТ "Львiвська вугiльна компанiя" (Сокальський р-н Львiвської обл.) 15 сiчня проведуть пiкет бiля Адмiнiстрацiї президента України, заявили в профкомi пiдприємства.

"Ми вимагаємо: виплатити заборгованiсть iз заробiтної плати та пiдвищити її згiдно з чинним законодавством; дозволити вiдвантаження власного концентрату, який придбала Львiвська вугiльна компанiя в ДП "Волиньвугiлля"; накласти мораторiй на закриття Львiвсько-Волинського вугiльного басейну; дозволити "Захiденерго" отримувати вугiлля з Львiвсько-Волинського вугiльного басейну", - йдеться в поширеному компанiєю прес-релiзi.

За даними профкому "Львiвської вугiльної компанiї", працiвники пiдприємства не отримують заробiтної плати з жовтня 2012 року, а саме пiдприємство перебуває пiд загрозою банкрутства та закриття.

У червнi 2012 року працiвники "Львiвської вугiльної компанiї" провели пiкетування Львiвської облдержадмiнiстрацiї, однак, за словами гiрникiв, це не дало жодних результатiв.

"Ми пiкетуватимемо Адмiнiстрацiю президента України з 11:00 15 сiчня, доки не отримаємо стовiдсоткової гарантiї виконання наших вимог", - наголошують у профкомi.

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА