Інтерфакс-Україна
19:35 20.12.2012

FEMEN та єгипетська активістка провели біля посольства Єгипту в Стокгольмі акцію проти Мурсі

1 хв читати

Дівчата з руху FEMEN разом з антиісламістською єгипетською активісткою Алієй Аль Махді провели в четвер біля посольства Єгипту в Стокгольмі акцію проти конституції президента Єгипту Мурсі.

Як повідомляється в прес-релізі руху, на грудях єгипетської активістки був напис "Шаріат - не конституція!". Дівчата з FEMEN тримали плакати, що символізують три основні релігійні книги.

"Напередодні вирішального туру народного референдуму FEMEN закликає народ Єгипту відректися від релігійної кабали шаріатського-диктаторського проекту конституції президента Мурсі. На їхню думку, єгиптяни мають дати собі шанс на гідний демократичний розвиток", - пояснюють у русі мотиви акції протесту.

FEMEN попереджає: "Якщо Мурсі накаже стріляти у власний народ, то останнім притулком йому будуть не почесні піраміди, а Нил із крокодилами".

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА