19:33 17.04.2024

Нафта знижується на даних про запаси у США, Brent біля $89,3 за барель

1 хв читати

Нафтові котирування продовжують опускатися ввечері в середу після публікації даних про зростання запасів нафти в США за підсумками минулого тижня.

Вартість червневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 16:45 кч знизилася на $0,71 (0,79%), до $89,31 за барель.

Ф'ючерси на WTI на травень на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) опустилися в ціні на цей час на $0,56 (0,66%), до $84,8 за барель.

Комерційні запаси нафти в США минулого тижня збільшилися на 2,74 млн барелів, йдеться в щотижневій доповіді міністерства енергетики країни. Товарні запаси бензину знизилися на 1,15 млн барелів, дистилятів - упали на 2,76 млн барелів.

Опитані S&P Global Commodity Insights аналітики прогнозували зростання запасів нафти на 2,9 млн барелів, а також скорочення резервів бензину на 900 тис. барелів і дистилятів - на 1,1 млн барелів.

Запаси на терміналі в Кушингу, де зберігається нафта, що торгується на NYMEX, зросли на 33 тис. барелів після зниження на 170 тис. барелів тижнем раніше.

На котирування також тиснуть побоювання, що Федеральна резервна система (ФРС) утримуватиме ключову процентну ставку на високому рівні довше, ніж очікує ринок, на тлі слабкого прогресу в зниженні інфляції. Потенційно це може негативно позначитися на американській економіці й на попиті на нафту в США.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Усі контракти на деревину для фортифікаційних споруд, укладені Харківською обладміністрацією, безавансові

"Укренерго" завтра планує обмежувати енергопостачання тільки промисловості

Шмигаль: Завдання кожного міністерства та міністра забезпечити енергетичну автономність установ критичної інфраструктури

Шмигаль: Енергосистема цілісна і працює стабільно, проте генерації електроенергії не вистачає

"Укренерго" підтверджує запровадження обмежень е/е з 19:00 до кінця доби, просить економити

Відкриття аеропорту у Львові допоможе закрити небо над Україною - голова Львівської ОДА

Глава Мінекономіки скасувала наказ про бронювання Glovo, Visa, Favbet Tech, компанії заявляють про своє законне право на бронювання

Низка обленерго повідомляють про зміну в їхніх регіонах тривалості обмежень е/е у п'ятницю

Стефанішина допускає продовження режиму "торговельного безвізу" на 2025-2026 роки

Делегація України в Аргентині й Чилі пропонує вільну торгівлю та участь у відновленні - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА