Інтерфакс-Україна
17:05 13.03.2018

До реєстру по оцінці впливу на навколишнє середовище з початку дії закону подано 200 заявок

2 хв читати
До реєстру по оцінці впливу на навколишнє середовище з початку дії закону подано 200 заявок

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак констатує, що за перші два місяці дії закону "Про оцінку впливу на довкілля" українським бізнесом до Єдиного реєстру щодо оцінки впливу на довкілля подано 200 заявок.

"За два місяці дії закону ми в реєстрі спостерігаємо активно наростаючу тенденцію подачі документів. На сьогодні ми маємо вже 200 таких початих процедур", - сказав Семерак на прес-конференції в Києві у вівторок.

За його прогнозами, в 2018 році кількість цих процедур сягне тисячі.

"Якщо порівнювати з нашими сусідами, то в Польщі за цією процедурою за минулий рік зареєстровано 1,5 тис. заявок. Я думаю, що в перспективі майбутнього Україна, очевидно, буде мати більше заявок, ніж прогнозується на цей рік", - додав міністр .

Серед 200 процедур, які дотепер вже розпочато: сфера надрокористування, хімічного виробництва, лісової галузі, енергетичній промисловості, сільське і водне господарства, поводження з відходами та інфраструктурні проекти.

У розрізі областей, за словами Семерак, нині є три процедури громадських слухань, які були проведені в Івано-Франківській області. "Крім Івано-Франківської, в лідерах Львівська, Полтавська, Харківська, Дніпропетровська і Миколаївська області", - розповів міністр.

Останньою в рейтингу лідерів є Одеська область, яка має тільки одну заявку.

Як повідомлялося, 18 грудня 2017 року набрав чинності закон "Про оцінку впливу на довкілля", яким відповідно до вимог Угоди про асоціацію та європейських директив впроваджена нова європейська модель процедури оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) замість скасованої екологічної експертизи.

ОСТАННЄ

КНР і США домовилися знизити мита на низку товарів

Темпи сівби зернових за тиждень зросли на 31,9%, проте відставання від посівної-2025 ще більше 20%

Обсяг кредитів у квітні зріс на 2,3%, депозитів – на 2,6% – Нацбанк

Топменеджерка Ощадбанку: ми надаємо позитивне рішення на кредит приблизно 80% проєктів, кредитуємо – 65%

НУР спільно з урядом Німеччини та KfW планують у 2026р. запустити грантове фінансування енергопроєктів бізнесу – перший заступник

Обсяг імпорту в Україну легкових авто за 4 міс.-2026 скоротився на 14%

Winner має намір придбати приміщення в іноваційному парку UNIT.City

МОЗ планує до кінця 2026р. забезпечити сонячну генерацію ще у 378 медзакладах – Ляшко

Міненерго пропонує звільнити від обмежень е/е споживачів під час закупівлі не менше як 60% потреб у розподіленої генерації

Мінекономіки розширило перелік техніки з 15%-ю компенсацією 146 найменуваннями від 13 виробників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА