10:00 12.06.2024

Чеські партнери надали рятувальникам Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України новітню систему pTRACK

1 хв читати

Сьогодні представники чеської компанії SEFOR Solutions завітали до Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України з метою передачі нової системи pTRACK.

Спочатку чеські партнери провели презентацію системи, демонструючи її ключові функції та переваги. Після теоретичної частини рятувальники змогли побачити систему в дії: команда надзвичайників вдягла трекери та вирушила на умовні пошукові роботи. Всі присутні могли спостерігати на екрані, як працює система відстеження, оцінюючи її переваги для рятувальної операції.

Система pTRACK пропонує низку інноваційних рішень: відстеження переміщення команд, зберігання історії положення об'єктів у картографічному додатку, оперативне прийняття рішень та координацію пошуково-рятувальних операцій. Вона забезпечує чіткі дані про райони пошуку та двосторонню передачу сигналів попередження між постом та пошуковою командою. 

Важливо, що система може ретранслювати з'єднання між керівниками підрозділів та підлеглими у складних умовах місцевості, зберігаючи всі дані на USB-флеш-накопичувач на випадок втрати з'єднання.

«Ця система допоможе нам значно підвищити ефективність наших пошуково-рятувальних заходів, адже вона розрахована на експлуатацію в будь-яких, найжорсткіших робочих умовах. Дякуємо нашим чеським друзям за підтримку та таку важливу технічну допомогу», – зазначив перший заступник начальника МРЦ ШР ДСНС України Юрій Цикенюк.

МРЦ ШР ДСНС України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА