11:46 26.02.2024

Тиждень з Київською оперою на Подолі – 26 лютого – 3 березня

2 хв читати

Реклама

1 березня о 18:00 - комічна опера на 2 дії "Viva la mamma (Нехай живе мама!), або Театральні порядки та безлад"

https://kyivoperatheatre.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/4305-1.jpg

"Viva la mamma" дозволить вам поринути у справжній театр у театрі та побачити одну з кращих оперних комедій. У час, коли важко подолати сум і неспокій, світла і легка комедія розвіє важкі думки та дасть не один привід від душі посміятись. Тож не пропустіть виставу, яка має всі шанси стати улюбленою.  

2  березня о 15:00 - "Музичні класики для дітей та їхніх батьків" - "Симфонічна абетка"https://kyivoperatheatre.com.ua/wp-content/uploads/500x500_sa-300x300.jpg

Бути освіченою людиною – це знати тонкощі музичного мистецтва. Кожен, від малого до великого, завдяки цій виставі знайде багато корисної інформації у легкій, цікавій, інтерактивній формі. Разом із професійними музикантами діти та їхні батьки долучаться  до створення того дива, яке називають симфонічною музикою. Ми вчимо захоплюватися театром і любити його зі знанням справи!

 

3 березня о 12:00 - балет на 2 дії "Дюймовочка"

https://kyivoperatheatre.com.ua/wp-content/uploads/500x500_duimovochka-300x300.jpg

Ця неймовірно крихітна, витончено-тендітна, добросердечна мініпанянка ніколи не припинить підкорювати наші серця. Її добре серце вчить нас співпереживати, світла душа – шукати щастя, а стійкість – не здаватися навіть тоді, коли здається, що весь світ проти тебе. Тож ми пропонуємо насолодитися чудовою хореографією, красою декорацій і костюмів та неймовірно гарною музикою.

 

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА