15:44 23.02.2024

Посол Корнійчук: якщо РФ не дати відсіч - війна розгорнеться на території ЄС

1 хв читати

ЄС та міжнародна спільнота повинні єдиним фронтом дати відсіч російському режиму, який не має наміру зупинятися в Україні. Про це йшлося на брифінгу посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука для послів країн ЄС.

Як повідомляється на сторінці Посольства у Facebook, під час зустрічі були обговорені спільні загрози для усіх демократій Європи, які несе російська збройна та гібридна агресія.

"Вже два роки Україна веде криваву війну за своє існування та вже 10 років український народ страждає від російської агресії.
Очевидно, російський режим не зупиниться в Україні, і якщо йому не дати відсіч зараз, далі війна розгорнеться вже на території європейських країн", - зазначається в повідомленні. 

Також посол наголосив: «Європа та інші міжнародні партнери повинні продовжувати виступати єдиним та рішучим фронтом проти злочинного путінського режиму, посилювати санкції, політичний тиск та звичайно продовжувати підтримувати Україну, яка зараз захищає демократичний світ ціною життів своїх громадян», - підкреслюється в повідомленні.

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА