17:59 16.02.2024

ГО eADVISE - успішний дебют у світі цифрових технологій

2 хв читати

Реклама

photo-2024-02-16-17-54-26

Київ, 16.02.2024 – громадська організація eADVISE, що спеціалізується на напрямах FinTech, GovTech/CivTech та RegTech, за перший місяць активної діяльності встигла досягнути значних успіхів у розвитку цифрового сектору та укладенні стратегічних партнерств.

Основні досягнення за місяць роботи:    

1. Стратегічні партнерства: укладені меморандуми про співпрацю із провідними українськими ІТ-компаніями та компанією з організації бізнес тренінгів і командоутоврюючих заходів TeamMaster, що посилило залученість eADVISE до інноваційних проектів глобальних лідерів галузі.

2. Цифрова освіта: запущено пілотний проект із  Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка» щодо використання розробленого eADVISE чат-боту для поліпшення освітнього процесу та підвищення у студентів рівня самоосвіти та самоконтролю по курсу "Бізнес-аналіз".

3. Кібербезпека на передовому фронті: проведено серію вебінарів з кібергігєни, які зібрали велике число учасників, активно задіяних у обговоренні проблемних питань та навчанню корисним фішкам із  заходів цифрової безпеки.

4. Проект "Цифрова безпека для ГО":   започаткована кампанія, мета якої -  освітня місія щодо захисту громадських організацій від цифрових загроз та кібератак.

5. Інноваційні рішення на базі ШІ:  розроблений прототип цифрового консультанта для ВПО з використанням штучного інтелекту.

Протягом короткого періоду функціонування, eADVISE продовжує демонструвати свою рішучість у впровадженні та розвитку цифрових технологій для покращення суспільства та публічної адміністрації.

Про ГО eADVISE:  

eADVISE - неприбуткова організація, яка має на меті лідерство в цифровізації громадської сфери та впровадженні інновацій у FinTech, GovTech/CivTech та RegTech. Місія організації - створити майбутнє, де цифрові технології використовуються для досягнення оптимального управління, фінансової стабільності та дотримання нормативних вимог. Приєднуйтеся до нас у нашому шляху до трансформації.  

Для отримання додаткової інформації звертайтеся:  

[email protected]

https://eadvise.org/

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА