22:00 15.02.2024

“Зелена Карта” в автострахуванні: необхідність та особливості

2 хв читати

Зелена Карта в автострахуванні – важливий документ, про який потрібно знати водіям, які планують поїздки за кордон. У цій статті ми розглянемо, навіщо потрібна зелена карта, особливості її використання та у яких випадках вона стає невід'ємною частиною страхового захисту.

Що таке Зелена Карта?

Зелена Карта – це міжнародний страховий поліс, який надає захист автомобіля та його власника при поїздках за кордон. Вона діє у країнах, які підписали "Угоду про страхування відповідальності автовласників", забезпечуючи відшкодування збитків, заподіяних третім особам.

Де оформити? Оформити страховку ви можете в онлайн-форматі, звернувшись до фахівців сервісу Green Travel. Сервіс має свої асистенти в Європі, цілодобову підтримку, зручні формати оплати та свій телеграм-бот для оформлення страховки.

Навіщо потрібна Зелена Карта

У ряді країн власникам автомобілів потрібна наявність зеленої карти для в'їзду на їхню територію. Це обов'язкова умова, і його невиконання може призвести до штрафів або затримання на кордоні.

Гарантія фінансової відповідальності. Зелена карта є доказом того, що водій має достатні засоби для відшкодування збитків, які він може заподіяти іншим учасникам дорожнього руху.

Покриття ризиків. Зелена картка забезпечує страховий захист у разі дорожньо-транспортних пригод за кордоном, включаючи оплату медичних витрат та відшкодування збитків транспортним засобам.

Особливості використання Зеленої Карти

Територіальне покриття. Зелена карта зазвичай поширюється на країни, що входять до системи "Зеленої карти". Перед поїздкою важливо переконатись, що країна призначення включена до цього списку.

Тривалість дії. Зелена картка має обмежений термін дії. Перед поїздкою слід перевірити термін її дії та, за необхідності, продовжити страховку.

Обов'язкове повідомлення. У разі аварії в іншій країні важливо негайно повідомити страхову компанію та надати всі необхідні документи для оформлення страхового випадку.

У яких випадках Зелена Карта необхідна

Подорожі за кордон. При поїздках до країн, де потрібне міжнародне страхування.

Подорожі ЄС. Власникам автомобілів, які подорожують між країнами Європейського Союзу, також рекомендується мати зелену картку, навіть якщо вона не є обов'язковою.

Додатковий захист. Власникам автомобілів, які бажають забезпечити додатковий захист за кордоном, особливо у разі довгострокового перебування.

Насамкінець, зелена карта - це важливий елемент страхового захисту для водіїв, які збираються за межі своєї країни. Маючи знання її особливостей та необхідності, автолюбителі можуть спокійно насолоджуватися своїми поїздками, знаючи, що вони мають необхідну страхову підтримку у разі нещасного випадку.

 

* Зареєстрований як офіційний страховий агент в базі Моторно транспортного бюро України

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

5 причин, чому стежити за футболом варто на Sport.ua

Тиждень з Київською оперою на Подолі – 22 – 28 квітня

Лана Зеркаль закликає до прискорення інтеграції енергетичних ринків та залучення приватного сектору

Бейсболки: чому варто придбати та як вибрати ідеальну модель

70 тисяч літрів пального передала мережа ОККО для критичної інфраструктури Харківщини – перша віцепремʼєрка

Житловий комплекс компанії DIM "Новий Автограф" отримав поштову адресу

Від класики до стрітстайлу: різноманітність стилів у чоловічому одязі

Кримінальна відповідальність за незаконний обіг наркотиків: поговоримо чесно й без хайпу

Десантники з 80-ї ОДШБр отримали комплекс розвідки та знищення вартістю 50 млн грн від ОККО та "Повернись живим"

ЖК "Воздвиженка" звернулось до Президента та РНБО з приводу ризиків для інституту управління заарештованим майном через дії АРМА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА