17:07 15.02.2024

ZEN.COM запускає перекази до України в польських злотих, покращуючи транскордонні фінансові операції

3 хв читати

Реклама

Варшава, Польща – в рамках розширення своєї продуктової пропозиції інноваційний фінтех-проєкт ZEN.COM повідомляє про запуск нової послуги: з 13 лютого 2024 року до України можна здійснювати перекази в польських злотих (PLN). Завдяки партнерству з ПриватБанком ця довгоочікувана функція буде доступна всім користувачам мобільного застосунку ZEN.COM. Таке рішення дозволить надсилати польські злоті з надзвичайно низькою комісією – всього лише 1%.

ZEN.COM продовжує прокладати нові шляхи у фінтех, реагуючи на мінливі потреби своїх клієнтів. Впровадження переказів у PLN через PrivatMoney є ефективним, простим і миттєвим рішенням для надсилання грошей до України. Це вагомі переваги як для відправників, так і для одержувачів коштів.

65cdfe7518238.webp

Основні переваги переказів PrivatMoney через ZEN.COM:

  • Економія коштів. Мінімальна комісія 1% – це новий стандарт доступних грошових переказів, який впроваджують ZEN.COM і PrivatMoney. В такий спосіб користувачі зможуть підтримувати своїх близьких без тягаря високих витрат.
  • Простота і швидкість. Сервіс пропонує зрозумілий у використанні інтерфейс – здійснювати перекази можна, ввівши ім’я одержувача та номер рахунку IBAN або номер картки. Кошти зараховуються миттєво – одержувач може отримати їх у гривні або польських злотих у ПриватБанку. В інших українських банках перекази доступні для карток або рахунків у гривні, обмін валют (польський злотий до української гривні) відбуватиметься за вигідним картковим курсом ПриватБанку.
  • Доступність. Ця послуга є свідченням прагнення ZEN.COM до інклюзивності та доступності – кожен, хто живе й працює в Польщі, може легко підтримати сім’ю та друзів в Україні.

Коментар Міхала Богуславського, комерційного директора компанії ZEN.COM:

«Партнерство з ПриватБанком і запуск переказів у злотих є ключовими етапами нашої місії з надання інноваційних фінансових рішень, орієнтованих на користувача. Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим користувачам безпечний, швидкий та економічно вигідний спосіб підтримати своїх близьких в Україні, зміцнюючи наше прагнення зробити транскордонні фінансові операції більш доступними».

Нова послуга ґрунтується на таких досягненнях нещодавніх ініціатив ZEN.COM, як впровадження миттєвих переказів на картки Visa, та підкреслює відданість компанії розширенню свого набору продуктів за допомогою стратегічної співпраці та технологічного прогресу.

ZEN.COM змінює міжнародні грошові перекази, зосереджуючись на інноваційних і зручних для людей послугах. Удосконалюючи свої пропозиції на основі відгуків користувачів, ZEN.COM насамперед має на меті вирішення завдань своїх клієнтів. Це забезпечує безперебійні та безпечні транзакції, що полегшують користувачам підтримку близьких за кордоном.

Коментар Ольги Акопян, керівника з розвитку бізнесу в Україні компанії ZEN.COM:

«Наша мета зосередити послуги навколо досвіду користувачів. Ми прислухаємося до наших клієнтів і адаптуємося до їхніх потреб, гарантуючи, що кожна взаємодія з ZEN.COM буде простою та ефективною».

Ця відданість розвитку, орієнтованому на користувача, і турбота про клієнтів вигідно відрізняє ZEN.COM від інших фінтех-проєктів фінансового сектору.

 

UAB ZEN.COM учасник платіжної системи "PrivatMoney” від 14.04.2023 N17

"PrivatMoney" Свідоцтво №10 від 19.07.2010

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

5 причин, чому стежити за футболом варто на Sport.ua

Тиждень з Київською оперою на Подолі – 22 – 28 квітня

Лана Зеркаль закликає до прискорення інтеграції енергетичних ринків та залучення приватного сектору

Бейсболки: чому варто придбати та як вибрати ідеальну модель

70 тисяч літрів пального передала мережа ОККО для критичної інфраструктури Харківщини – перша віцепремʼєрка

Житловий комплекс компанії DIM "Новий Автограф" отримав поштову адресу

Від класики до стрітстайлу: різноманітність стилів у чоловічому одязі

Кримінальна відповідальність за незаконний обіг наркотиків: поговоримо чесно й без хайпу

Десантники з 80-ї ОДШБр отримали комплекс розвідки та знищення вартістю 50 млн грн від ОККО та "Повернись живим"

ЖК "Воздвиженка" звернулось до Президента та РНБО з приводу ризиків для інституту управління заарештованим майном через дії АРМА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА