11:20 15.02.2024

Колискові з українською душею: бренд Малютка відроджує спадок для майбутніх поколінь

2 хв читати
Колискові з українською душею: бренд Малютка відроджує спадок для майбутніх поколінь

Бренд «Малютка» в рамках спецпроєкту «Колискові з української душею» випустив унікальний альбом з колисковими піснями. Він зібрав 10 старовинних співанок з різних куточків України. У треках частково змінили текст на більш сучасний та записали мелодії в модерній обробці. Вони вже доступні до прослуховування на платформах Spotify, YouTube, YouTube Music, Apple Music.

До проєкту «Колискові з української душею» долучилися співачки KOLA, MamaRika і Катерина Гирман, які заспівали пісні.  «Співати своїй дитині пісню на ніч українською мовою — найтепліший момент материнства та найперша розмова про цінності землі, на якій вона росте», — ділиться своїми думками MamaRika

Відродження нашої культурної спадщини й одвічних традицій – той внесок у майбутнє, який сьогодні може зробити кожен. Українські колискові – частина культурного коду нації, який мати змалку дає своїй дитині. Від того, як ми виховуємо своїх дітей, чим їх годуємо, що розповідаємо та співаємо, залежить те, якими людьми вони стануть. А це і є майбутнє нашої держави. 

Задля того, аби відновити давню традицію та мотивувати матерів знову почати співати дітям українські колискові, команда бренду «Малютка» провела масштабну роботу. 

Першим етапом був пошук пісень, які з покоління в покоління передавалися від матері до дочки. Разом з фольклористами вони зібрали з архівів та старих збірок співанки та почала працювати над переосмисленням текстів. 

Друга частина проєкту – консультації з дитячими психологами, логопедами та іншими лікарями. Які слова слід замінити, щоб вони стали більш зрозумілими для дітей та матерів з усіх куточків України, як зробити аранжування мелодій, щоб безцінні співанки приносили дітям користь та зберегли автентичність.

«Колискова – одна з найдавніших форм трансляції досвіду поколінь. – каже Оксана Шльонська, дитячий психолог. – Вона допомагає встановити емоційний контакт між мамою та дитиною». Логопеди зазначають, що лагідні та мелодійні співанки на ніч сприяють розвитку мовлення дитини, а також чудово справляються зі стресом як у маляти, так і в мами. Сенси та емоції, які вкладають у колискові, обовʼязково вплинуть на дитину в майбутньому. Кожна українська співанка на ніч наповнена вірою матері в свою дитину та в її щасливе майбутнє. Це – та традиційна мантра, яка завжди була частиною нашої культури. Її потрібно відновлювати, адже традиції – це і є джерело нації. З нього кожен з нас черпає віру та силу. Вони, як той найтепліший дитячий спогад про обійми та пісні мами в дитинстві, переносять нас у світ добра та спокою.

Команда проєкту запрошує всіх українських батьків послухати унікальний альбом, надихнутися та співати колискові українською своїм дітям.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

5 причин, чому стежити за футболом варто на Sport.ua

Тиждень з Київською оперою на Подолі – 22 – 28 квітня

Лана Зеркаль закликає до прискорення інтеграції енергетичних ринків та залучення приватного сектору

Бейсболки: чому варто придбати та як вибрати ідеальну модель

70 тисяч літрів пального передала мережа ОККО для критичної інфраструктури Харківщини – перша віцепремʼєрка

Житловий комплекс компанії DIM "Новий Автограф" отримав поштову адресу

Від класики до стрітстайлу: різноманітність стилів у чоловічому одязі

Кримінальна відповідальність за незаконний обіг наркотиків: поговоримо чесно й без хайпу

Десантники з 80-ї ОДШБр отримали комплекс розвідки та знищення вартістю 50 млн грн від ОККО та "Повернись живим"

ЖК "Воздвиженка" звернулось до Президента та РНБО з приводу ризиків для інституту управління заарештованим майном через дії АРМА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА