17:13 12.02.2024

Футболіст Артем Довбик передав ще два авто для ЗСУ

1 хв читати

IMG-0495

Два автомобілі для військових на фронт передав відомий черкаський футболіст Артем Довбик. Про це повідомив на своїй сторінці в фейсбуку голова Черкаської ОВА Ігор Табурець. А перед новорічними святами ще про одну передану Артемом автівку для прикордонного військового підрозділу стало відомо з тг-каналу депутата Черкаської міської ради Нарека Казаряна

Ці дві передачі для ЗСУ здійснено у співпраці із «Фондом допомоги і надії», з яким нападник іспанського футбольного клубу «Жирона» та збірної України Артем Довбик і його агент Олексій Люндовський співпрацюють вже не вперше. Футболіст зізнається – з проханнями допомогти ЗСУ до нього звертаються часто, але співпрацює він тільки з перевіреними волонтерами та організаціями:

– Майже щодня такі повідомлення отримую в соцмережах, – говорить Артем Довбик. – Зараз дуже багато людей потребують допомоги, але є випадки, коли і не дуже добрі люди звертаються – так би мовити, шахраї. Тому я співпрацюю тільки з людьми, яких я знаю особисто та через партнерів по збірній України – в них також всі люди надійні. Намагаємось допомагати як можемо і чим можемо. Головне, щоб це приносило користь і реально доходило до наших ЗСУ!

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА